بمبی كه احتمال انفجار در اهواز دارد!

بمبی كه احتمال انفجار در اهواز دارد!

تاكسی مدرن: استاندار خوزستان با اشاره به اینكه مناطق فرسوده در خوزستان تعداد زیادی دارند و در معرض خطر هستند، اظهار داشت: یكی از این مناطق، بافت فرسوده منبع آب اهواز است. این منطقه مثل بمب است. پیش از هر بارندگی از این منطقه بازدید میگردد و در صورت ضرورت برخی منازل تخلیه می شوند.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، غلامرضا شریعتی در جلسه بازآفرینی شهری كه امروز (11 آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت ستاد بازآفرینی شهری، اظهار نمود: طرح بازآفرینی شهری برنامه ای از طرف ریاست جمهوری است و مقرر شده است كه در دولت دوم این طرح عملیاتی شود. اگر سرعت پیشرفت این طرح كم بوده به سبب اختلافاتی است كه در این زمینه وجود داشت.

وی اشاره كرد: هم اكنون جهت عملیاتی طرح بازآفرینی شهری یكپارچگی بیشتری در دولت به وجود آمده است؛ بدین سبب باید دستگاه ها پای كار بیایند و عقب افتادگی ها در این زمینه جبران شوند.

استاندار خوزستان اشاره كرد: طرح بازآفرینی شهری باید از تشكیل جلسه و نمایش تغییرها خارج شده و عملیاتی شود. همین طور طرح های دیگر در این زمینه باید انجام و مناطق مختلف مشخص شوند. باید شهرستان های دیگر كه بافت فرسوده دارند این كار را در دستور كار قرار دهند و یك برنامه راهبردی نمایش شود.

شریعتی عنوان كرد: حساسیت رئیس جمهور به اهمیت ستاد بازآفرینی شهری از بالا به پایین منتقل نشده است. در حالیكه یكی از ملاك هایی ارزیابی مدیران در دولت، نوع نگاه و تعهدشان در بحث بازآفرینی شهری است.

استاندار خوزستان با اشاره به مناطق پرخطر مسكونی عنوان كرد: اگر خدای ناكرده در بارندگی ها یك نفر جان ببازد همه ما مقصر شناخته می شویم. انتظار می رود جلسات بعدی بازآفرینی شهری عملیاتی تر باشند و پیشرفت كار گزارش شود.

شریعتی با اشاره به اینكه مناطق فرسوده در خوزستان تعداد زیادی دارند و در معرض خطر هستند، بیان كرد: یكی از این مناطق، بافت فرسوده منبع آب اهواز است. این منطقه مثل بمب است. پیش از هر بارندگی از این منطقه بازدید میگردد و در صورت ضرورت برخی منازل تخلیه می شوند.

وی اظهار داشت: امسال مقرر شده است استانداری خوزستان و شهرداری اهواز هر كدام یك میلیارد تومان پرداخت كنند و 100 منزل پرخطر منطقه منبع آب تخلیه شوند.
1397/09/11
18:48:40
5.0 / 5
4943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن