زییس پلیس راهور پایتخت به ایسنا خبر داد

كمبود دوربین ثبت تخلفات رانندگی در تهران

كمبود دوربین ثبت تخلفات رانندگی در تهران

تاكسی مدرن: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بر لزوم نصب دوربین های ثبت تخلفات ورود خودروهای فرسوده و بدون معاینه فنی و ورود كامیون در مبادی ورودی شهر تهران تاكید كرد.سردار محمدرضا مهماندار در گفت وگو با ایسنا، درباره فعالیت دوربین های كنترل تخلفات در تهران اظهاركرد: برابر كنترل هایی كه انجام داده ام تمام دوربین های كنترل محدوده زوج و فرد، طرح ترافیك، معاینه فنی و... در سطح شهر تهران فعالند و نسبت به اعمال قانون و جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی و خودروهایی غیرمجازی كه وارد محدوده طرح ترافیك و زوج و فرد می شوند، اقدام می كنند.
مهماندار درباره اینكه آیا این تعداد دوربین برای تهران كافی است، اظهار داشت: كمبود دوربین زیاد داریم و لازم است كه در ورودی های تهران دوربین نصب شود تا تخلفاتی مانند ورود كامیون، ورود خودروی فرسوده، ورود خودروهای فاقد معاینه فنی و... به تهران را از مبادی ورودی كنترل كرده و با تخلفات برخورد شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینكه پلیس راهور طرح خویش را به شهرداری تهران و دیگر دستگاه های مسوول عرضه كرده است، اظهار داشت: امیدواریم كه دوستان حمایت كنند تا خیلی زود شاهد نصب این دوربین ها در ورودی های شهر تهران هم باشیم. البته هم اكنون هم همكاران من با حضور در این محل ها به شكل دستی نسبت به ثبت تخلفات اقدام می كنند.


1397/06/16
00:44:14
5.0 / 5
4849
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن