پورسیدآقایی با اشاره به برگزاری كنفرانس بین المللی حمل ونقل و ترافیك:

با كاری علمی باید برای حل بحران ترافیك گام برداشت

با كاری علمی باید برای حل بحران ترافیك گام برداشت

تاكسی مدرن: معاون حمل ونقل شهرداری تهران اظهار داشت: امروزه مساله تردد و ترافیك در كلان شهرها بعنوان یك پدیده سیاسی ـ اجتماعی نقش بسیار حساس و مهمی را در كیفیت و ساختار اقتصادی ـ اجتماعی جامعه ایفا می كند، از این رو می طلبد تا با كارعلمی و پژوهش محور در حل این بحران گام های اساسی برداشته شود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی اضافه كرد: این مهم میسر نمی گردد مگر اینكه بستر مناسب برای تولید فضای گفتمان علمی فراهم شده تا با آگاهی بخشی بتوان مطالبات در این حوزه را از دستگاه های اجرایی و مرتبط پیگیر شد.

پورسیدآقایی ادامه داد: هفدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیك كه با حضور اساتید دانشگاه ها، صاحبنظران، دست اندركاران حوزه حمل ونقل و دریافت حدود 1000 مقاله علمی و بهره گیری از توانمندی های مؤسسات معتبر علمی برگزار می شود، می تواند زمینه ساز رشد، توسعه، پژوهش و اتخاذ تصمیمات علمی و اجرایی مقتضی در حوزه حمل ونقل شهری باشد.
معاون حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران اضافه كرد: شهرداری در حوزه معاونت حمل ونقل و ترافیك با عنایت به الگوی جامع مدیریت استراتژیك، با در نظر گرفتن مأموریت خود كه ساماندهی وضعیت حمل ونقل و ترافیك كلان شهر تهران است و بررسی عوامل داخلی و خارجی تأثیرگذار، به تعیین هدف های بلندمدت و پس آن تدوین، ارزیابی و انتخاب استراتژی های مناسب جهت نیل به اهداف می پردازد. از این رو كنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیك كه طی ۱۷ دوره با حمایت اساتید دانشگاه ها و مؤسسات معتبر علمی داخلی و خارجی برگزار شده، بستر مناسبی برای فعالان در این عرصه به منظور تبادل اطلاعات و ارتقای سطح علمی ایشان فراهم آورده است.

به گزارش روابط عمومی كنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیك، وی در خاتمه ابراز امیدواری كرد كه با به اجرا درآمدن یافته های علمی مطروحه در این كنفرانس بتوانیم شهری انسان محور و مناسب برای زندگی و آسایش داشته باشیم.
1396/11/26
16:03:11
5.0 / 5
4610
تگهای خبر: ترافیك , تردد , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن