دبیر شورای عالی ترافیك كشور:

عدم تصویب طرح جدید ترافیك در دولت

عدم تصویب طرح جدید ترافیك در دولت

به گزارش تاكسی مدرن دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور اظهار داشت: طرح جدید ترافیك تنها در شورای ترافیك تهران بررسی شده است و باید تا پیش از 15 بهمن ماه هم نهایی و مصوب شود.پوریا محمدیان یزدی كه خود در شورای ترافیك شهر تهران هم بعنوان نماینده وزیر كشور حضور دارد در گفت وگو با ایسنا، گفت: تا كنون چهارچوب كلی این طرح در شورای ترافیك تهران بسته شده است اما هنوز قطعی نشده، امیدواریم این مورد در شورای شهر تهران مطرح شود و نسبت به بحث قیمتی و عوارض تصمیم گیری لازم صورت گیرد.

وی اضافه كرد: برابر قانون اختیار تعیین موضوعاتی همچون قیمتی و عوارض ورود به محدوده طرح ترافیك بر عهده شورای شهر تهران گذاشته شده است، بنابراین باید ابتدا بازخورد اعضای شورا را در این حوزه كسب نماییم چون كه تعیین سهمیه و یا افزایش و كاهش قیمت ها در اجرای این طرح اثرگذار است.

وی تصریح كرد: بحث قیمت گذاری در حوزه اختیارات شورای ترافیك تهران نیست و شورای شهر تهران باید پایه اولیه را در حوزه قیمت عرضه كند تا طرح در شورای ترافیك تهران قطعی شود.

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور با تاكید بر اینكه این طرح در دولت مصوب نشده و در دستور كار شورای عالی ترافیك هم قرار نداشته است، اضافه كرد: این طرح تنها در شورای ترافیك تهران در جلسات مختلف یك ماهه گذشته مطرح شده و تا كنون تنها چهارچوب كلی آن مشخص شده اما مصوبه شورای ترافیك را هم به صورت نهایی ندارد و ابلاغ نشده است.

محمدیان خاطرنشان كرد: ظاهرا یك محدوده زمانی برای مصوب شدن این طرح گذاشته اند كه برپایه آن باید تا پیش از 15 بهمن ماه نهایی و مصوب شود و برای فرمانداری تهران ارسال شود. البته در هیات تطبیق فرمانداری تهران هم باید مجددا بحث قیمت ها و عوارض كنترل شود تا با ضوابط و قوانین مغایرتی نداشته باشد.

به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مشروح این مصاحبه متعاقبا بر روی خروجی ایسنا قرار می گیرد. 

1396/10/18
17:21:59
5.0 / 5
5074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن