واكنش هاشمی به نبود نام عضو تایید صلاحیت شده شورا در اسامی نهایی انتخابات شورای ششم

واكنش هاشمی به نبود نام عضو تایید صلاحیت شده شورا در اسامی نهایی انتخابات شورای ششم

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به این که بعضی از کاندیداهای شورایشهر تهران تایید شدند، اما در فهرست تایید صلاحیت ها قرار نگرفتند، اظهار داشت: شبهاتی وجود دارد که باید دقیق تر از فرمانداری چک کنم و با هیات نظارت شوراها در مجلس هم صحبت کنم و بعد نظرم را بگویم.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در آخر سیصدمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بعد از تذکرات اعضا از معاونت خدمات شهری و سازمان آتش نشانی به سبب تلاش هایشان برای کنترل آتش سوزی در پالایشگاه شهید تندگویان تقدیر گردید. امروز به پرونده باغات رسیدگی و ۱۳ باغ در شهر تهران بررسی گردید که اکثرا رای باغ گرفتند و البته ۳ پرونده نیز رای غیرباغ گرفت.
وی در پاسخ به سوالی درباب این که آیا تصمیم شورای شهر در خصوص باغ بودن پلاک ثبتی باید به تایید فرمانداری برسد یا خیر ؟ اظهار داشت: نه نیازی نیست. همه مصوبات شورای شهر برای فرمانداری ارسال می شود. اما برای تعدادی از آنها نمی نویسیم جهت اعلام نظر بلکه فقط جهت اطلاع می فرستیم و پرونده باغات نیز از همین قاعده پیروی می کنند.
رییس شورای شهر تهران در پاسخ به سوال دیگری درباره پرونده ۶۲ باغ نیز اظهار داشت: در شورای عالی شهرسازی زمانی که مصوبه برج باغ کنسل شد، با توجه به این که بحث ۶۲ باغ در آن مصوبه نیامده بود خود به خود مصوبه شورا نیز قابل اجرا نبود.
هاشمی در پاسخ به سوال دیگری درباره پیش انتشار اسامی نهایی انتخابات شورای ششم و رد صلاحیت عضو تایید صلاحیت شده شورا اظهار داشت: این مساله را شنیدم، اما هنوز آنرا چک نکردم و نمی توانم دقیق درباره آن صحبت کنم. اما صحبت بر این بود که برخی تایید شدند و در فهرست قرار نگرفتند و شبهاتی وجود دارد که باید دقیق تر از فرمانداری چک کنم و با هیات نظارت شوراها در مجلس نیز صحبت کنم و بعد نظرم را بگویم.
هاشمی درباره شرکت جبهه اصلاحات در انتخابات شوراها اظهار داشت: جلسه ای تشکیل و تصمیم گرفته شد جبهه اصلاحات در انتخابات شوراها فهرست داشته باشد. در این جبهه بیش از ۳۰ حزب و انجمن وجود دارد که بر طبق مصوبه مقرر است لیستی را تایید کند و امیدواریم این فهرست بر طبق سیستم و دریافت نظر نمایندگان احزاب در جبهه اصلاحات ایران تایید و منتشر شود.
رئیس شورای شهر تهران در باره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: هنوز جبهه اصلاحات ایران درباره پشتیبانی از یکی از ۷ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نظری را اعلام نکرده است. باید جلسه ای تشکیل و تکلیف این مساله روشن شود.1400/03/18
22:46:32
0.0 / 5
249
تگهای خبر: باغ , خدمات , سازمان , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن