مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

طراحی ۵۰۰ كیلومتر مسیر ویژه دوچرخه سواری و پیاده روی در پایتخت

طراحی ۵۰۰ كیلومتر مسیر ویژه دوچرخه سواری و پیاده روی در پایتخت

به گزارش تاکسی مدرن مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به طراحی حدود 500 کیلومتر خطوط اصلی دوچرخه و پیاده روی در بوستان ها در برنامه سوم توسعه شهرتهران، اظهار داشت: تا امروز 180 کیلومتر به مرحله اجرا رسیده است و تا سال 1402 موظف هستیم این خطوط را در اختیار شهروندان قرار دهیم.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، امیر محسنی با اعلان اینکه با شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ در حوزه ورزش پایتخت، گرفتار مشکلاتی شدیم، اظهار داشت: در زمانی که وضعیت قرمز بود، تمامی مجموعه های ما تعطیل بود و هرگاه وضعیت و شرایط بهتر می شد، ورزش های پر برخورد تعطیل می شد.
وی با اشاره به این که هم اکنون به جز ورزش های آبی و ورزش های پر برخورد همچون کشتی، سایر ورزش ها در مجموعه های شهرداری تهران به شهروندان خدمات رسانی می دهند، اضافه کرد: ایستگاه های ورزش شهروندی در بوستان های پایتخت با حضور مربیان حرفه ای فعال می باشند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اعلان اینکه در دوران کرونا این سازمان با ایجاد خلاقیت هایی کارهایی را انجام داد تا ورزش شهری به زمین نماند، افزود: ۱۳۰۰ کلیپ درباب ورزش در خانه، بازی در خانه، ورزش های گروهی، مسابقات پدر و پسر، مادر و دختر و کارهایی که موجب شد شهروندان به فعالیت روی آورند، انجام شد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی با تاکید بر این که در مناطق ۲۲گانه نیز کارهایی در دوران کرونا انجام شد، اظهارکرد: در محلات شهر تهران هر منطقه با مخاطبین خود ارتباط سازی کرد و مخاطبان ورزشی بار دیگر به ورزش شهروندی روی آوردند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به راه اندازی اپلیکشن “اینوگام” اذعان کرد: هر نوع فعالیت بدنی و پیاده روری در این اپلیکشن ثبت خواهد شد.
منبع:

1400/03/09
21:07:39
0.0 / 5
545
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن