۲ خواسته پلیس از شهرداری تهران درباره معتادان دره فرحزاد

۲ خواسته پلیس از شهرداری تهران درباره معتادان دره فرحزاد

به گزارش تاكسی مدرن رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از شهرداری تهران خواست تا روشنایی و دسترسی برای گشت زنی در دره فرحزاد را فراهم آورد.


سرهنگ محمد بخشنده در گفتگو با ایسنا، درباره حضور معتادان متجاهر در دره فرحزاد اظهار داشت: عملیات های مربوط به جمع آوری معتادان متجاهر در دره فرحزاد هم اكنون به صورت مستمر انجام می شود و فضای این دره دیگر مثل سابق نیست.
وی با اشاره به اینكه تعداد كل معتادان متجاهر در این دره حدود ۱۰۰ نفر است، خاطرنشان كرد: اما واقعیت این است كه مشكل اصلی دره فرحزاد بر می گردد به عدم دسترسی و نبود روشنایی در این محل ؛ اگر شهرداری این دو مسئله را حل كند یعنی هم روشنایی آنجا را تامین كرده و هم دسترسی برای ما ایجاد كند، می توان این مشكل را حل كرد.
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به اینكه طول دره فرحزاد ۴.۵ كیلومتر، عمق آن ۲۰ متر و عرضش ۵۰۰ متر است، اظهار داشت: عمده فضای این دره هم قابل دسترسی و غیر قابل عبور است، خودرو كه هیچ، حتی موتور هم نمی تواند در آنجا تردد كند و بنابراین لازم است كه حتما مسیری برای تردد ایجاد شود، وضعیت روشنایی هم در هنگام شب ها اصلا مناسب نمی باشد.
بخشنده در مورد پیگیری های انجام شده برای حل این مشكل هم اظهاركرد: جلساتی با دادستانی تهران داشته ایم و این موارد مطرح شده كه در آنجا قول هایی به ما داده شده و ما امیدواریم كه این مسئله زودتراز سوی شهرداری تهران حل و فصل شود.



1398/09/30
20:02:54
5.0 / 5
4256
تگهای خبر: تردد , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن