زیرگذر گیشا تا آخر سال به بهره برداری می رسد

زیرگذر گیشا تا آخر سال به بهره برداری می رسد

به گزارش تاكسی مدرن معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اتمام پروژه ساخت زیرگذر گیشا تا آخر سال خبرداد.


مهندس صفا صبوری دیلمی در گفتگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت ساخت زیرگذر گیشا با اشاره به اینكه برپایه برنامه ریزی انجام شده، زیرگذر گیشا تا آخر سال به بهره برداری می رسد؛ اظهار داشت: همینطور برپایه برنامه ریزی های انجام شده، فضای هم سطح بزرگراه چمران هم كه به علت برداشت پل تبدیل به كارگاه شده تا آخر شهریورماه به اتمام خواهد رسید و معبر به غیر از محدوده كارگاه عمرانی برای تردد وسایل نقلیه مناسب سازی خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه زیرگذر شرقی ـ غربی گیشا برپایه زمان بندی ها تا آخر سال ۹۸ به بهره برداری می رسد، اضافه كرد: ورودی شرقی این مسیر از خیابان پروانه شروع می شود و به صورت یك تكه در راه غرب زیرگذر ادامه خواهد داشت.
صبوری دیلمی با اشاره به اینكه زیرگذر در راه شرقی ـ غربی حفر شده و تنها باید اتصال این دو فضا، در زیر محدوده بزرگراه چمران صورت گیرد اظهار داشت: خاكبرداری كه به اتمام برسد، اقدامات نازك كاری شروع شده و از آنجایی كه از برنامه زمان بندی جلوتر هستیم به نظر نمی رسد مشكلی برای افتتاح تا آخر سال داشته باشیم.
وی در مورد نصب مجدد پل گیشا كه در چارچوب پل سبز زندگی در جای قبل خود قرار می گیرد، اظهار داشت: پس از اتمام پروژه زیرگذر گیشا، مقرر است سازه پل گیشا تحت عنوان پروژه سبز زندگی تا سال ۹۹ نصب شود.1398/06/23
14:01:20
5.0 / 5
4640
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن