ركاب زنی مدیران رسانه ها با شهردار تهران

ركاب زنی مدیران رسانه ها با شهردار تهران

به گزارش تاكسی مدرن رئیس مركز ارتباطات شهرداری تهران از ضرورت جلب مشاركت مردم برای تحقق ایده «تهران، شهری برای همه »با كمك رسانه ها اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، غلامحسین محمدی بامداد امروز در نشست هم اندیشی شهردار تهران با مدیران رسانه ها كه پس از ركاب زنی آنها با شهردار تهران در یك سه شنبه دیگر بدون خودرو برگزار شد، با بیان این كه كار خبر دلی و عاشقانه است و اگر كسی اینگونه نباشد موفق نمی گردد، اظهار داشت: در این نشست هم اندیشی می خواهیم با مدیران رسانه ای در مورد نظریه شهردار پیرامون تهران شهری برای همه گفتگو داشته باشیم.
وی با بیان این كه تحقق هر ایده ای بدون همراهی شهروندان محقق نمی گردد، اظهار نمود: ما برای تحقق این ایده نیازمند گفتمانی مشترك هستیم و می توانیم با كمك رسانه ها به این گفتمان مشترك با مردم برسیم.
رئیس مركز ارتباطات شهرداری تهران با بیان این كه ما در تهران با عوارض زیادی روبه رو هستیم كه مهم ترین آن آلودگی هوا و ترافیك است، افزود: این دو مقوله مردم را خسته كرده و ما در مدیریت شهری درصدد حل این مشكلات هستیم و معتقدیم این مهم از مسیر تغییر گفتمان باید جلو برود.
محمدی با بیان این كه رسیدن به گفتمان انسان محور و ارتقاء كیفیت زندگی نیازمند یك مثلث همكاری سه جانبه همشهریان، سیاست گذاران و شهرداری است، اظهار داشت: باید از راه این مثلث كار را پیش برد و با این مكانیزم عدالت محور شهر را اداره كرد.
وی با بیان این كه اگر مقرر است تهران به شهری برای همه تبدیل گردد باید مشاركت مردم را جلب نماییم، افزود: برنامه ریزی با مردم و نه برای مردم باید باشد و باید گفت وگوی جدی تری با مردم داشته باشیم.
رئیس مركز ارتباطات شهرداری تهران با بیان این كه مجموعه اقدامات ما را به گفتمان مشترك نزدیك تر می كند، اضافه كرد: اما برای ترویج این مهم نیازمند كمك رسانه ها هستیم، چون كه آنها در عرضه كرده های صحیح به مردم نقش كلیدی ایفا می كنند و می توانیم در كنار آنها گفتمان مشتركی ایجاد نماییم.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، در سه شنبه بدون خودروی دیگر شهردار تهران در آستانه روز خبرنگار با مدیران مسئول و سردبیران رسانه ها از میدان توحید به سمت خیابان انقلاب ركاب زنی كرد و در جلسه ای كه با حضور مدیران رسانه ای برگزار شد، صحبت كرد.
منبع:

1398/05/15
12:34:25
5.0 / 5
4426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن