طرح ترافیك سال 97 خبرنگاران فعلا معتبر است

طرح ترافیك سال 97 خبرنگاران فعلا معتبر است

تاكسی مدرن: دبیر كارگروه بررسی مدارك و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیك ویژه خبرنگاران از اعتبار طرح ترافیك سال 97 خبرنگاران تا اطلاع ثانوی آگاهی داد.


فرهاد خوانساری در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت طرح های ترافیك ویژه خبرنگاران با اشاره به اینكه افرادی كه دارای طرح ترافیك سال ۹۷ هستند دغدغه اعتبار طرح هایشان را نداشته باشند اظهار داشت: تمام تلاش كارگروه بررسی مدارك و اسناد خبرنگاران متقاضی بر این است كه فرآیند بررسی بزودی تمام شود و فعلا تا اطلاع ثانوی، طرح های سال ۹۷ برای خبرنگاران معتبر است.
وی با اشاره به اینكه برای مدیران رسانه ها نامه های معرفی سهمیه بگیران ارسال شده و آنها نیز در حال انتخاب هستند، افزود: بنظر می رسد اوایل هفته آینده اسامی خبرنگاران دریافت كننده سهمیه طرح ترافیك اعلام گردد و سایت برای آنها در امتداد تكمیل اطلاعاتشان باز شود.
خوانساری در پاسخ به سوالی مبنی براینكه چه زمانی برای خبرنگاران حائز شرایط پیامك ارسال می شود؟ اضافه كرد: سال قبل برای دریافت كنندگان سهمیه پیامك ارسال شد اما موجب بروز مشكلاتی شد اما برای امسال هنوز ساز و كار اعلام سهمیه به خبرنگاران انتخاب نشده است و باید این مساله در جلسه كارگروه بررسی و تعیین شود.

منبع:

1398/02/31
15:21:19
5.0 / 5
4621
تگهای خبر: ترافیك , سایت , طرح ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن