تبدیل تقسیماتی در ۷۰ نقطه كشور اعمال شد

تبدیل تقسیماتی در ۷۰ نقطه كشور اعمال شد

به گزارش تاكسی مدرن مدیركل دفتر تقسیمات كشوری وزارت كشور اظهار داشت: در سال ۹۷ تبدیل تقسیماتی در ۷۰ نقطه كشور با هدف ایجاد هم افزایی، انتقال تجربه ها، تبادل اطلاعات و توسعه منطقه ای اعمال شد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، جلالی مدیركل دفتر تقسیمات كشوری وزارت كشور در مسافرت به استان مركزی و دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مركزی، اضافه كرد: سال گذشته، تقسیمات كشوری از نظر انطباق با قوانین و كمیت كار وضعیت بسیار مطلوبی داشت.

وی اظهار نمود: دولت نظر مساعدی در این زمینه داشته و با كار كارشناسی مطلوب این تقسیمات به استان ها ابلاغ گردیده است.

مدیركل دفتر تقسیمات كشوری وزارت كشور اظهار داشت: سال جدید كمیت تقسیمات هدف گذاری نشده است و فقط در صورتی این مهم عملیاتی می شود كه منطبق با قانون و یا انتفاع مردم مورد توجه باشد.

جلالی اضافه كرد: در تقسیمات كشوری در سال جدید سهمیه استانی در دستور كار قرار ندارد و انطباق با قانون سرلوحه فعالیت این بخش است.

وی اظهار نمود: وزیر كشور تاكید دارند هرجا تقسیمات كشوری نیاز به مطالعه دارد به دقت مطالعات اجتماعی، اقلیمی و آمایش سرزمینی مورد بررسی جدی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور؛ مدیركل دفتر تقسیمات كشوری وزارت كشور هدف از سفر به استان مركزی را بازدید از بخش مركزی اراك و غرق آباد عنوان نمود.1398/02/14
20:08:57
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: استانداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن