عرضه نتایج طرح بررسی صدمه های اجتماعی در نقاط حاشیه نشین گرگان

عرضه نتایج طرح بررسی صدمه های اجتماعی در نقاط حاشیه نشین گرگان

به گزارش تاكسی مدرن نتایج طرح بررسی صدمه های اجتماعی در نقاط حاشیه نشین شهر گرگان از جانب مركز افكارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) استان گلستان عرضه شد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، نتایج طرح بررسی صدمه های اجتماعی در نقاط حاشیه نشین شهر گرگان در نشست تخصصی "حاشیه نشینی، هویت بیگانه از متن" به منظور بررسی ابعاد حاشیه شهر گرگان با حضور مدیركل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان، رئیس جهاددانشگاهی استان، رئیس اداره توسعه كارآفرینی اداره كل تعاون و كار استان، معاونین فرمانداری های گنبدكاووس، كلاله و گالیكش، عضو كارگروه صدمه های اجتماعی و نمایندگانی از شهرداری گرگان، بهزیستی، دادگستری، راه و شهرسازی، كمیته امداد، ورزش و جوانان و اداره كل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان در سالن جلسات جهاد دانشگاهی گلستان برگزار گردید.

هدف از برگزاری این نشست عرضه نتایج طرح بررسی صدمه های اجتماعی در نقاط حاشیه نشین شهر گرگان كه توسط مركز افكارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) استان گلستان برای نیروی انتظامی استان انجام گرفت و بیان نقطه نظرات تخصصی دستگاه های در رابطه با مبحث حاشیه نشینی بود.

مهندس رضا ثقفی، رئیس جهاددانشگاهی گلستان در ابتدای این نشست اظهار نمود: جهاد دانشگاهی یكی از سرفصل های كاری خود در حوزه پژوهش و فرهنگی را مبحث صدمه های اجتماعی برگزیده است.

وی از مسئولین دستگاه های در رابطه با حاشیه نشینی خواست كه نقطه نظرات خویش را برای كمك به جهاد دانشگاهی در این مورد مطرح كنند.

رئیس جهاددانشگاهی گلستان با اشاره به طرح بررسی صدمه های اجتماعی در نقاط حاشیه نشین گرگان، خاطرنشان كرد: انجام پژوهش، شرایط را برای تصمیم سازی و تصمیم گیری مدیران مهیا می كند.

ابراهیم شهبازی، مدیر مركز افكارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) استان گلستان در ادامه این نشست اظهار داشت: این طرح را برای نیروی انتظامی انجام دادیم و می خواهیم سایر دستگاه های در رابطه با حاشیه نشینی هم از نتایج آن آگاه شوند و نظرات خویش را در این باره بیان كنند.

وی اظهار نمود: در این طرح ۵ محله قزاق محله، انجیراب، كوی محتشم، اسلام آباد، كوی عرفان از جانب نیروی انتظامی جهت بررسی صدمه های اجتماعی به ما ارائه شد.

مدیر مركز افكارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) استان گلستان بیان كرد: هدف اصلی از اجرای طرح، شناخت خصوصیت های حاشیه نشینی شهر گرگان و صدمه ها و راهبردهای پیشگیرانه از آن بوده است.

شهبازی در ادامه به عرضه نتایج حاصل از این پژوهش در بخش های مختلف همچون بررسی تعداد مهاجرین ساكن در این مناطق، مشكلات مردم، خواسته های مردم، وضعیت رفاهی مردم، عملكرد دستگاه های متولی از دید مردم و غیره پرداخت.

پس از عرضه طرح توسط مدیر مركز افكارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) گلستان، نمایندگان دستگاه های متولی به طرح نقطه نظرات خود درباره این پژوهش پرداختند.
شیبك، معاون سیاسی فرمانداری شهرستان گنبدكاووس در انتها این نشست اعلام نمود كه فرمانداری آمادگی آنرا دارد كه جهاددانشگاهی این طرح را در مناطق حاشیه نشین گنبدكاووس هم اجرا نماید.
1397/10/29
15:23:08
5.0 / 5
4998
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن