معاون وزیر كشور:

هیچ نیروی بازنشسته ای در وزارت كشور حضور ندارد

هیچ نیروی بازنشسته ای در وزارت كشور حضور ندارد

تاكسی مدرن: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت كشور اظهار داشت: وزیر كشور بر اجرای قانون و به كارگیری نیروهای جوان و مجرب تاكید داشته و برای حفظ نیروهای بازنشسته از هیچ ظرفیت قانونی استفاده نكرد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا ، جواد ناصریان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و قبل از برگزاری مراسم معارفه رسمی استاندار البرز، با اشاره به اینكه اجرای قانون منع به كارگیری بازنشستگان به خصوص در مورد استانداری خیلی مشكل بود، اضافه كرد: اجرای این قانون علیرغم دشواری های فراوان در موعد مقرر صورت گرفت.

وی افزود: تعداد استانداران بازنشسته در بدنه وزارت كشور زیاد بود ولی این افراد طبق قانون به كارگیری شده بودند و الان باز برمبنای قانون با نیروهای مجرب و متخصص جایگزین شدند.

وی ادامه داد: در مهلت مقرر درباب حدود 79 نفر از نیروهای بازنشسته وزارت كشور تصمیم گیری شد و الان هیچ نیروی بازنشسته ای در وزارت كشور وجود ندارد.

معاون وزیر كشور با اشاره به اینكه انتصاب استانداران باز برمبنای معیارها و شاخص های خاصی صورت گرفت، افزود: مشی اعتدال، به كارگیری نیروهای متخصص فارغ از جناح بندی ها و گروه های سیاسی، هماهنگی با سیاست های عمومی دولت، امانتداری و تخصص همچون این معیارها بود.

وی اظهار داشت: ثبات مدیریت تاثیر به سزایی در چرخه رشد و توسعه مناطق دارد از این رو وزارت كشور چنین نگاهی را در دستور كار دارد.

ناصریان اضافه كرد: حالا آرامش سیاسی بعنوان پیش نیاز توسعه در البرز حاكم است.

وی اشاره كرد: روحانیت محور وحدت و انسجام هستند از این رو از استانداران انتظار می رود كه از این ظرفیت ثمین با هماهنگی بیشتر بهره برداری كنند.

معاون وزیر كشور اظهار داشت: دكتر شهبازی از نیروهای متعهد، متخصص و امین وزارت كشور است كه مسئولیت خطیر استانداری البرز به وی محول شد.
1397/09/24
19:03:32
5.0 / 5
4509
تگهای خبر: استانداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن