آسمان تهران بارانی اما در مرز ناسالم

آسمان تهران بارانی اما در مرز ناسالم

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در تهران اظهار داشت: هوای پایتخت هم اكنون در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران، با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۱۵ آبان) برای برخی ساعات بارش باران و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی شرقی -جنوب شرقی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی كمابیش طی فردا (۱۶ آبان) ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: برای برخی ساعات آغازین روز وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه و بارندگی پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه همینطور روند كاهشی دما تا صبحگاه روز آینده تداوم خواهد داشت، اظهار داشت: برپایه نتایج پیش بینی كیفیت هوا، انتظار می رود تا فردا (۱۶ آبان) كاهش محسوسی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق مشاهده شود.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: شاخص كیفیت هوای هم اكنون تهران هم با شاخص میانگین ۹۷ در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1397/08/15
14:44:22
5.0 / 5
4906
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن