هاشمی در بازدید سرزده از باغ پرندگان عنوان كرد

ظرفیت بالای باغ پرندگان تهران در جذب توریست

ظرفیت بالای باغ پرندگان تهران در جذب توریست

تاكسی مدرن: رییس شورای اسلامی شهر تهران در بازدیدی سرزده از فازهای مختلف باغ پرندگان در منطقه ۴ تهران دیدن كرد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در این بازدید با اشاره به ظرفیت بالای باغ پرندگان در جذب توریست اظهار داشت: مجموعه باغ پرندگان از امكانات مناسبی جهت استفاده شهروندان و علاقه مندان به محیط زیست برخوردار می باشد كه باید به بهترین شكل معرفی شود.
وی در این بازدید از بخش های مختلف باغ پرندگان همچون زیستگاه پرندگان شكاری در فاز نخست و هم آخرین مراحل راه اندازی فاز دوم باغ پرندگان دیدن كرد.
در بازدید سر زده محسن هاشمی -رییس شورای اسلامی شهر تهران- از فاز دوم باغ پرندگان در منطقه چهار تهران، سید علیرضا حسینی -شهردار منطقه ۴ گزارشی از آخرین مراحل ساخت و تكمیل فاز دوم باغ پرندگان عرضه و اظهار نمود: رویكرد شهرداری برای نگهداری باغ پرندگان عدم هزینه كرد و كسب درآمد است تا بتوان خدمات مطلوب تری را به شهروندان عرضه داد.
وی افزود: در فاز دوم باغ پرندگان ۷.۵ هكتار از باغ زیر سازه فلزی قرار دارد كه این سازه شامل ۱۲ ستون و ۳۵ تا ۵۰ متر ارتفاع در نقاط مختلف است. این سازه با ۶۸ هزا متر طول كابل، مجهز به صاعقه گیر است.
شهردار منطقه چهار تهران به وجود ۱۶ بركه در قسمت میانی فاز دوم این باغ اشاره نمود و اظهار داشت: این بركه بستر نگهداری ۱۱۲ گونه پرنده است.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران، حسینی به امكانات رفاهی فاز دوم باغ پرندگان هم اشاره و خاطرنشان كرد: ۵۲ چشمه سرویس بهداشتی، رستوران، كافی شاپ و منظرگاه شرقی و غربی همچون امكانات رفاهی این مجموعه در فاز دوم است. در فاز دوم این باغ ۱۶۷ گونه گیاهی كاشته شده و ۱۲۰ نوع پرنده در ۳۰۰۰ قطعه آورده می گردد.1397/08/09
20:44:50
3.3 / 5
5357
تگهای خبر: باغ , خدمات , سرویس , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
حمید:
باغ پرندگان جای قشنگیه، حتما یه سری برنید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن