فراخوان عكس منتشر شد؛

كرمانشاه یك سال بعد از زلزله در آرزوهای خط خطی

كرمانشاه یك سال بعد از زلزله در آرزوهای خط خطی

تاكسی مدرن: اولین مسابقه و نمایشگاه عكس كودكان و زلزله كرمانشاه با عنوان آرزوهای خط خطی برگزار می گردد كه كامبیز دیرباز، راهب هماوندی و ساتیار امامی این مسابقه عكس را داوری خواهند كرد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از مهر، پویش «بدسرپرست تنهاتر است» می خواهد با دعوت از عكاسان سراسر كشور در فاصله سالروز وقوع زلزله تا روز جهانی منع خشونت ضد كودكان یعنی ۲۱ تا ۲۸ آبان ماه ۹۷، نمایشگاه و مسابقه عكسی را با مبحث كودكان و زلزله كرمانشاه با عنوان «آرزوهای خط خطی» برگزار كند.
میلاد بهشتی دبیر اجرایی نمایشگاه درباره اهداف برگزاری این مسابقه اظهار داشت: در بحران های طبیعی و اجتماعی، كودكان كه توان كمی در دفاع و محافظت از خود دارند، بسیار صدمه پذیر و نیازمند توجه بیشتر هستند. در زلزله سال قبل استان كرمانشاه، مردم به خصوص كودكان علاوه بر خسارات متعدد، از جنبه های مختلف روحی، روانی و جسمی بسیار صدمه دیدند. همزمانی سالگرد زلزله كرمانشاه و روز جهانی منع خشونت ضد كودكان، فرصت مناسبی برای مطرح كردن صدمه هایی است كه روح، روان جسم و آینده كودكان را به مخاطره می اندازد.
وی با اشاره به سفر اصحاب رسانه به سرپل ذهاب همزمان با شروع سال تحصیلی جدید اظهار داشت: در مدت یك سال قبل زلزله و پس لرزه های مداوم در استان كرمانشاه سبب ترس و اضطراب كودكان آن منطقه شده است و این وظیفه بر دوش مسئولان، نیكوكاران و فعالان اجتماعی سنگینی می كند كه در بحران ها و سوانح طبیعی نگاه ویژه و برنامه ریزی مناسبی برای كمك به كودكان داشته باشند.
به گفته بهشتی این نمایشگاه عكس، در كنار مجموعه برنامه های دیگری كه در باغ موزه قصر تهران به منظور تكمیل ساختمان نیمه كاره دبستانی در روستای شنقال خالدی سرپل ذهاب تدارك دیده شده، برگزار می گردد و تمامی عواید آن بدین منظور اختصاص می یابد.
عكاسان علاقه مند به شركت در این مسابقه و نمایشگاه تا ۱۲ آبان فرصت دارند آثار خویش را به نشانی childrenb۹۷@gmail.com ارسال نمایند.
هر عكاس می تواند با ۱۰ تك عكس در این نمایشگاه شركت نماید و آثار راه یافته به بخش مسابقه در قالب نمایشگاهی در نگارخانه باغ موزه قصر تهران روی دیوار خواهد رفت. برگزیدگان هم در مراسم اختتامیه ۲۸ آبان، همزمان با «روز جهانی منع خشونت ضد كودكان» طی مراسمی در باغ موزه قصر معرفی خواهند شد.

1397/08/06
14:21:08
5.0 / 5
4521
تگهای خبر: باغ , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن