معاون شهردار تهران خبر داد

صدمه شناسی دفاتر خدمات الكترونیك شهر

صدمه شناسی دفاتر خدمات الكترونیك شهر

تاكسی مدرن: معاون شهرسازی شهرداری تهران از ارزیابی وآسیب شناسی دفاتر خدمات الكترونیك شهر خبرداد.


دكتر پیروز حناچی در گفت وگو با ایسنا، در مورد وضعیت دفاتر خدمات الكترونیك شهر با اشاره به اینكه علاوه بر تدوین فرآیند، نظارت برحسن اجرای كار هم بسیار مهم می باشد اظهار داشت: اگر فرایندی تدوین شود اما به صورت مدوام مانیتورینگ نشود، می تواند صدمه زا شود.
وی با اشاره به اینكه اگر هر فرآیندی مانیتورینگ نشود، می تواند موجبات بروز صدمه به چرخه خدمت رسانی شود، اضافه كرد: تابحال 140 مجوز دفتر خدمات الكترونیك شهر صادر شده كه البته همه آنها فعال نیستند و كارشناسان در دفتر انتظامی بر فعالیت این دفاتر نظارت كرده و تمامی تخلفات گزارش شده بررسی و برخورد جدی با متخلفان می گردد بگونه ای كه حتی در مواردی، مجوزهای فعالیت آنها لغو شده است.
حناچی در عین حال با اشاره به اینكه در حال ارزیابی و صدمه شناسی فعالیت دفاتر خدمات الكترونیك شهر هستیم، اضافه كرد: باید بررسی شود كه آیا در این مدت، دفاتر به اهداف اصلی در زمان تشكیل دست پیدا كردند یا نه؟ ودر صورت عدم دسترسی به اهداف صدمه شناسی شود كه چه علل و موانعی وجود دارد كه دفاتر نتوانستند به اهدافشان برسند و پس از آن چاره اندیشی كرد كه چه روش های جدیدی را می توان، برای ارتقا بهره وری این دفاتر اتخاذ نمود.1397/07/27
19:06:53
5.0 / 5
4996
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن