مرد روانی زنش را كشت، حالا برادر قاتل باید دیه بدهد!

مرد روانی زنش را كشت، حالا برادر قاتل باید دیه بدهد!

تاكسی مدرن مرد روانی زنش را كشت، حالا برادر قاتل باید دیه بدهد!


27 اردیبهشت سال قبل مأموران كلانتری 157 مسعودیه، در تماس با بازجو كشیك قتل پایتخت از كشف جسد زنی میانسال در حمام خانه اش خبر دادند. اولین بررسی ها نشان می داد زن 47 ساله در حالیكه طنابی دور گردنش گره خورده بود به دست شوهرش به قتل رسیده است. متهم بعد از دستگیری ادعا نمود كه همسرش در شكم او «جی پی اس» كار گذاشته تا ردیابی اش كند.

مرد میانسال بازداشت شد اما دختران 13 و 18 ساله اش از قصاص پدرشان گذشتند. این درحالی بود كه پدر مقتول خواستار قصاص عامل جنایت بود.در ادامه تحقیقات متخصصان پزشكی قانونی جنون متهم را تأیید كردند و با شكایت پدر مقتول پرونده به كمیسیون پزشكی قانونی رفت و كمیسیون سه و 5 نفره هم جنون مرد میانسال را تأیید كردند.

با تأیید جنون متهم به دستور بازجو شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران وی برای درمان به بیمارستان روانی منتقل شد. تا اینكه با گذشت بیشتر از یك سال وی با تكمیل دوره درمان و بر مبنای نظر پزشكی قانونی از بیمارستان روانی مرخص شد.

اما از آنجائیكه پدر زنش خواستار دریافت دیه بود دادگاه حكم به پرداخت دیه از جانب یكی از بستگان نسبی و عاقل متهم به شاكی پرونده را صادر كرد. چون كه طبق قانون در چنین مواردی عاقله متهم باید دیه شاكی را بپردازد كه در این پرونده برادر متهم باید دیه را بپردازد. 17231

1397/07/26
16:57:15
5.0 / 5
4301
تگهای خبر: كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن