افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز (۲۳ مهرماه) از كاهش نسبی دمای هوا در پایتخت اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۲۳ مهر) است، اظهار نمود: برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات امروز(۲۳ مهرماه) احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط جوی فردا (۲۴ مهر) كمابیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: طی فردا برای برخی ساعات وزش باد موثر با جهت غالب جنوب شرقی - جنوبی پیش بینی می گردد.

شهبازی در ادامه با اشاره به اینكه انتظار می رود تا فردا تغییر محسوسی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق مشاهده نشود، اظهار داشت: همینطور دما تا روز آینده كاهش نسبی خواهد یافت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۹ در شرایط سالم قرار داشت، خاطرنشان كرد: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۸۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/07/23
14:28:19
5.0 / 5
4698
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن