شرط فعالیت اصناف در سرویس مدارس

شرط فعالیت اصناف در سرویس مدارس

تاكسی مدرن: مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور با اشاره به اینكه در حوزه سرویس مدارس برای فعالیت اصناف هیچ محدودیتی وجود ندارد، اظهار داشت: شركت هایی كه صلاحیت آنها توسط شهرداری و بخشداری تایید شده باشد و مجوز لازم را دریافت نمایند می توانند در حوزه سرویس مدارس فعالیت كنند.مرتضی ضامنی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینكه سامانه "سپند"، سامانه نوپایی است و حمل و نقل دانش آموزی را پایش، ساماندهی و شفاف می كند، اظهار نمود: وقتی بحث شفافیت پیش می آید افرادی در جامعه حضور دارند كه از آن گریزانند به عبارت دیگر با شفافیت و ساماندهی یكپارچه منافع برخی ها به خطر می افتد و به واسطه همین مبحث كارشكنی هایی هم صورت می گیرد.

وی افزود: با این وجود اما مجموعه وزارت كشور و وزارت آموزش و پرورش به جد در حال پیگیری این مورد هستند. به صورتی كه وزیر كشور نامه ای به وزیر آموزش و پرورش فرستادند و این گلایه را داشتند كه همكاری در سطح استان ها و مدارس بیشتر شود. به عبارت دیگر با افزایش این همكاری ها می توانیم در سال تحصیلی جدید، اطلاعات سامانه سپند را كامل كرده و پایش هم صورت گیرد تا كیفیت عرضه خدمات در این بخش ارتقا یابد.

مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور با اشاره به اینكه مشكلی برای ورود اصناف به این حوزه وجود ندارد و اصناف درخواست اصلاح آیین نامه دانش آموزی را داشتند تا بخشی از این كار به عهده آنها باشد، اظهار داشت: در حوزه سرویس مدارس برای فعالیت اصناف هیج محدودیتی وجود ندارد. یعنی شركت هایی كه در فراخوان شهرداری ها شركت می كنند و در نهایت شركت مجاز شناخته می شوند، اگر هم جزو شركت های حمل و نقلی زیر مجموعه شهرداری ها نباشند و اصطلاحا شركت ها بیرونی باشند اما صلاحیت آنها توسط شهرداری شهر مربوطه تایید شده باشد می توانند در حوزه سرویس مدارس فعالیت كنند.

ضامنی در انتها اظهار داشت: این اصناف بایستی حتما از شهرداری ها و بخشداری های مربوطه مجوز لازم را دریافت نمایند تا افرادی كه مقرر است در این حوزه فعالیت كنند شناخته شده و دارای صلاحیت باشند.
1397/07/08
10:31:22
5.0 / 5
4477
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن