مدیركل حریم شهر تهران خبر داد

افزایش تعداد نیروهای حریم بان در محرم و صفر، شهروندان هرگونه تخلف را به 137 اطلاع دهند

افزایش تعداد نیروهای حریم بان در محرم و صفر، شهروندان هرگونه تخلف را به 137 اطلاع دهند

تاكسی مدرن: مدیركل حریم شهر تهران از نظارت ویژه بر حریم و افزایش تعداد نیروهای حریم بان در محرم و صفر امسال اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد محمددوست با بیان این مطلب اظهار داشت: تجربه سال های گذشته نشان داده است در روزهای خاص بخصوص تعطیلات احتمال تخلف در حریم تهران افزوده می شود و برخی افراد سودجو با سوء استفاده از شرایط تلاش می كنند تا به حریم شهر دست اندازی كنند.

وی افزود: در دو سال قبل با فعال تر شدن كمیته صیانت از حریم در روزهای محرم و صفر و هماهنگی با قاضی كشیك، حریم تهران به شكل ویژه رصد می گردد و در صورت مشاهده هر نوع تخلف حكم قضایی توسط قاضی صادر و اجرا می گردد.

مدیركل حریم شهر تهران همینطور از آموزش و افزایش نیروهای كشیك حریم بان در روزهای محرم و صفر اطلاع داد و اظهار داشت: نیروهای حریم بان توجیه شده اند كه در مراسم عزاداری همزمان با مشاركت در این مراسم، به صورت ویژه هرگونه فعالیت در حریم را رصد كنند و مانع هر نوع عمل غیرقانونی و تخلف در ساخت و ساز شوند.
محمددوست تصریح كرد: فعالیت كمیته صیانت از حریم در سال های اخیر باعث شد تا هیچ گونه تخلفی در روزهای محرم و صفر اتفاق نیفتد و همین تجریه خوب منجر به تكرار این طرح امسال شد.
طبق گزارش سایت شهرنوشت، مدیركل حریم شهر تهران در انتها از شهروندان درخواست نمود در روزهای محرم و صفر مانند مابقی سال هر نوع تخلف در حریم را به سامانه 137 اطلاع دهند.1397/06/24
13:03:21
5.0 / 5
4826
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن