قتل صاحب ساندویچی در خیابان دماوند

قتل صاحب ساندویچی در خیابان دماوند

تاكسی مدرن: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل قتل صاحب مغازه ساندویچ فروشی در خیابان دماوند اطلاع داد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، در ساعت یك صبح روز سه شنبه 28 خرداد ماه با استفاده از مركز فوریت های پلیسی 110 خبر كشف جسد متعلق به یك مرد در مقابل یك مغازه ساندویچ فروشی به كلانتری 128 تهران نو اعلام گردید كه با حضور مأموران در محل كشف جسد و انجام بررسی های اولیه مشخص شد كه جسد متعلق به مردی حدودا 65 ساله است كه بر اثر جراحات شدید ناشی از برخورد جسم تیز بر روی قسمت سینه به قتل رسیده است.

با اعلام خبر وقوع جنایت به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی كشیك دادسرای امور جنایی، پرونده مقدماتی با مبحث قتل عمد تشكیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور كار كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرارگرفت.

همزمان با شناسایی جسد مقتول كه دقیقا در مقابل مغازه اش به قتل رسیده بود، كارآگاهان در تحقیقات از خانواده مقتول اطلاع پیدا كردند كه در ساعت 12 روز 14 خردادماه، جوانی حدودا 30 ساله به نام بهروز. ف بعد از ضرب وشتم شدید مقتول ومجروح كردن وی از ناحیه سر تلاش داشته تا با مواد اشتعال زا اقدام به آتش زدن مغازه مقتول كند كه با حضور همسایگان و كسبه موفق به این كار نشده و از محل متواری شده است.

همزمان با شناسایی بهروز. ف بعنوان فردی كه با مقتول دارای سابقه اختلاف و درگیری شدید بوده، كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته مغازه ساندویچ فروشی و چند واحد تجاری در همجواری محل كشف جسد موفق به شناسایی تصویر بهروز. ف بعنوان عامل جنایت شدند كه در 30 دقیقه صبح 28 خردادماه و همزمان با خروج مقتول از مغازه ساندویچ فروشی به وی حمله ور شده و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

متهم بعد از دستگیری در خیابان دماوند و در حین تردد با یك دستگاه موتورسیكلت طرح هوندا 125، در تحقیقات اولیه منكر هرگونه ارتكاب جنایت بود اما بعد از مشاهده شواهد و دلایل غیر قابل انكار بخصوص تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته لب به اعتراف گشود و صراحتا به ارتكاب جنایت اعتراف كرد اما تا زمان انتشار خبر در مورد انگیزه خود سكوت اختیار كرده است.

بر اساس اعلام مركز اطلاع رسانی، سرهنگ حمید مكرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ دراین باره اظهار داشت: با عنایت به اعتراف صریح متهم به ارتكاب جنایت، قرار بازداشت موقت از جانب بازجو شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران صادر و متهم برای انجام تحقیقات تكمیلی و مشخص شدن انگیزه ارتكاب جنایت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
1397/04/02
21:52:25
5.0 / 5
4442
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن