در جلسه دو ساعته اعضای شورای شهر با افشانی چه گذشت؟

در جلسه دو ساعته اعضای شورای شهر با افشانی چه گذشت؟

تاكسی مدرن: سخنگوی شورای شهر تهران جزئیات جلسه روز گذشته شهردار تهران با اعضای شورای شهر را شرح داد.علی اعطا در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه روز گذشته اعضای شورای شهر تهران با محمد علی افشانی شهردار جدید پایتخت اظهار داشت: پیش از این هر دو هفته یك بار جلسات هم اندیشی با شهردار قبلی تهران داشتیم كه در همین راستا روز گذشته از آقای افشانی دعوت كردیم كه با حضور در شورای شهر تهران جلسه ای با اعضای شورای شهر داشته باشیم.

وی با اشاره به اینكه در این جلسه دو ساعته، اعضای شورای شهر نظرات خویش را در مورد مسائل مختلف بیان نمودند اظهار داشت: این جلسه دستور مشخصی نداشت اما قرار شد جلسه با شهردار تهران هر دو هفته یك بار برگزار گردد تا خارج از فضای رسمی به بررسی مسائل تهران بپردازیم.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینكه درجلسه روز گذشته، شهردار تهران با اولویت ها و دغدغه های اعضای شورا شهر آشنا شد، اضافه كرد: در این جلسه مسائلی همچون پسماند، آلودگی هوا، نوسازی ناوگان، طرح تفصیلی، باز آفرینی شهری و.... عنوان شد و خوشبختانه از آنجایی كه آقای افشانی معاون عمرانی وزیر كشور بودند به مسائل كاملا تسلط داشت و آمادگی خوبی در مورد مشكلات شهر تهران داشتند.

وی اظهار نمود: یكی از مسائلی كه از جانب افشانی مطرح و مورد تأیید اعضای شورای شهر هم قرار گرفت بحث هماهنگی میان اعضای شورا، شهرداری، شورای عالی و مجلس در مسائل كلان بود، آقای افشانی هم به مانند آقای نجفی در جلسات هیات دولت حضورخواهد داشت ویكشنبه آتی به هیات دولت خواهد رفت.

اعطا اضافه كرد: خوشبختانه آقای افشانی هم بر مسائلی همچون نوسازی ناوگان، باز آفرینی شهری و پسماند تاكید داشت و خوشبختانه شهردار پایتخت بر مسئله حفظ باغات تاكید زیادی داشتند و همچون اعضای شورای شهر معتقد بودند كه اصلی ترین مسئله در شهر تهران تولید در آمدهای پایدار می باشد.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا در مورد انتصابات در این جلسه صحبت شد یا خیر؟ اظهار داشت: در این جلسه هیچ صحبتی در مورد انتصابات نداشتیم.


1397/03/02
16:09:08
5.0 / 5
4306
تگهای خبر: شهردار , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن