شهردار منطقه 22 :

كارگران سفیران فرهنگی شهرداری هستند

كارگران سفیران فرهنگی شهرداری هستند

تاكسی مدرن: شهردار منطقه ۲۲ اظهار داشت: با آموزش های فرهنگی مستمر و مداوم؛ می توانیم به سمت فرهنگ سازی در كلیه امور شهری برویم.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، علی نوذرپور بامداد امروز در برنامه روز كارگر كه در سرای محله شهید باقری برگزار شد، ضمن تبریك روز كارگر و تشكر از زحمات شبانه روزی كارگران، اظهار داشت: شما كارگران بزرگترین وظیفه شهرداری را انجام می دهید و تمیزی شهر و منطقه آینه كار شماست.
نوذرپور كارگران شهرداری را سفیران فرهنگی مدیریت شهری دانست و خطاب به آنها اظهار داشت: شما عزیزان نخستین سطح مواجهه با شهروندان به شمار می روید و اگر ما بتوانیم موارد مورد نظر مدیریت شهری را با آموزشهایمان به شما آموزش دهیم و شما هم آنها را به شهروندان انتقال دهید، توانسته ایم در حوزه فرهنگ شهری گام بزرگی برداریم.
شهردار منطقه ۲۲ خاطرنشان كرد: ما باید با سرلوحه قرار دادن این مورد كه درگذشته شهروندان سهم زیادی در درخت كاری و رفت و روب محله خود داشتند، شهروندان را به سمت مشاركت وتوسعه شهری هدایت نماییم. در حالیكه امروزه شهروندان توقع كاملا یك طرفه در مورد نظافت و حفاظت محیط زندگیشان از شهرداری دارند كه این برخلاف مبحث مشاركت شهروندی است.
نوذرپور در انتها این مراسم با اهدای لوح سپاس و شاخه گل به كارگران همكار منطقه؛ آنان را به خوش خلقی، ادب، احترام و امانت داری با شهروندان سفارش كرد و به گفت و گو با كارگران درباره مشكلات و موضوعاتشان پرداخت.
بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، شهردار منطقه ۲۲ همینطور با ذكر خاطره ای از سفری به ژاپن در مورد استفاده از تجربه های موفق دیگر كشورها در زمینه مدیریت شهری و بومی سازی آن تصریح كرد.1397/02/12
14:25:15
5.0 / 5
4530
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن