آغاز ثبت نام كارت بلیت های مدت دار، بلیت مترو از امروز ۱۰۰۰ تومان شد

آغاز ثبت نام كارت بلیت های مدت دار، بلیت مترو از امروز ۱۰۰۰ تومان شد

تاكسی مدرن: مدیرعامل شركت مترو تهران و حومه از آغاز ثبت نام كارت بلیت های مدت دار اطلاع داد و اظهار داشت: بلیت مترو از امروز ۱۰۰۰ تومان شده است.فرنوش نوبخت در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه از امروز، اول اردیبهشت ماه قیمت بلیت مترو تغییر می كند، اظهار داشت: بر مبنای مصوبه شورای شهر تهران و تاییدیه فرمانداری بلیت تك سفره تهران و حومه از ۸۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان افزایش یافت.

وی با اشاره به اینكه این قیمت ۱۰۰۰ تومان مربوط به افرادی است كه از بلیت های تك سفره استفاده می نمایند، اظهار داشت: مسافرانی كه از كارت الكترونیك استفاده می نمایند این مبلغ حدود ۹۹۱ تومان می گردد. چون كه بر مبنای مسافت از مسافران پول دریافت می گردد.

وی اظهار نمود: بر مبنای كیلومتر سفرهای درون شهری با مترو ۱۲ ناحیه مشخص كردیم كه از طی مسافت تا سه كیلومتر شروع شده كه مبلغ كسر شده آن حدود ۳۳۶ تومان می گردد و تا طی مسافت بیش از ۴۰ كیلومتر ادامه دارد كه مبلغ دریافت شده ۹۹۱ تومان خواهد بود و درصد تخفیف ها هم حدود ۶۶ درصد خواهد بود.

مدیرعامل مترو با اشاره به اینكه از امروز هم ثبت نام كارت بلیت های مدت دار شروع شده است، اظهار داشت: افرادی كه بخواهند از كارت بلیت مدت دار استفاده كنند علاوه بر استفاده از تخفیف ۶۶ درصدی كه بر مبنای پیمایش محاسبه می گردد می توانند از تخفیف ۲۵ درصدی هم در هنگام ثبت نام كارت بلیت های مدت دار استفاده كنند. به گونه ای كه كارت بلیت مدت دار مترو ۱۵۰ هزار تومان اعتبار دارد اما با تخفیف ۲۵ درصدی برای مسافران ۱۱۲ هزار تومان خواهد بود.

نوبخت ادامه داد: همینطور كارت بلیت مدت دار شش ماهه ۲۵۰ هزار تومان شارژ دارد اما مبلغ پرداختی از جانب متقاضیان ۱۸۷ هزار تومان خواهد بود و همینطور كارت بلیت یكساله ۴۵۰ هزار تومان اعتبار دارد اما ۳۳۷ هزار تومان خریداری می گردد.

وی با اشاره به اینكه كارت بلیت های مبلغ دار در شبكه اتوبوسرانی هم قابل استفاده می باشد، اظهار داشت: چنانچه مسافران هنگام خروج از ایستگاه مقصد، كارت بلیت مبلغ دار خویش را به دستگاه های كنترل بلیت ارائه نمایند قیمت ها بر مبنای مسافت طی شده از اعتبار بلیت كم می گردد و در غیر اینصورت بهای بلیت تك سفره از اعتبار كارت بلیت كم می گردد.
1397/02/01
12:53:37
5.0 / 5
5090
تگهای خبر: مترو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن