مدیركل دفتر مدیریت عملكرد سازمان بهزیستی مطرح كرد

حوزه اجتماعی نیازمند تغییر رویكرد بنیادین

حوزه اجتماعی نیازمند تغییر رویكرد بنیادین

تاكسی مدرن: مدیركل دفتر مدیریت عملكرد سازمان بهزیستی اظهار داشت: حوزه اجتماعی نیازمند تغییر رویكرد بنیادین است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، سیدحسن موسوی چلك در همایش گرامیداشت روز مددكار اجتماعی كه در اداره كل بهزیستی لرستان برگزار شد، با تاكید بر لزوم بررسی های علمی و پژوهشی چالش ها و مشكلات مددجویان بهزیستی، به بررسی چالش های پیش روی مددجویان و مددكاران اجتماعی كشور پرداخت.
وی اضافه كرد: اداره كل بهزیستی و دادگستری لرستان با به كارگیری تمام ظرفیت ها جهت رفع مشكلات این قشر از جامعه ایرانی، تلاش مضاعف كنند.
موسوی چلك به مغفول ماندن حوزه اجتماعی اشاره نمود و با بیان این كه حوزه اجتماعی یكی از حوزه هایی است كه به هر دلیل، دانسته یا نادانسته، مغفول مانده اضافه كرد: در این راستا باید تغییرات بنیادین در این حوزه صورت گیرد و حوزه اجتماعی را بعنوان مهم ترین حوزه ای در نظر گرفت كه باعث توسعه و پیشرفت می گردد.
مدیركل دفتر مدیریت عملكرد سازمان بهزیستی كشور تصریح كرد: سیاست ما این است كه همایش مددكاری را نه تنها در تهران، بلكه در جای جای ایران جشن گرفته و از تلاش های بی دریغ این قشر تقدیر نماییم.
رئیس انجمن مددكاران اجتماعی ایران با اشاره به اینكه برای بهتر زیستن مردم نیاز است تا عملكرد خودمان را صدمه شناسی نماییم، اضافه كرد: علی رغم همه فعالیت های قابل تقدیر و ستایشی كه صورت پذیرفته است، آثار خدمات ما در پیشگیری اجتماعی، كاهش پرونده های قضایی و بهتر زیستن معلولان، چشم گیر نیست.
موسوی چلك با اشاره به اینكه امروزه مددكاری اجتماعی فقط بازدید از منزل و مصاحبه نیست، اضافه كرد: جامعه ای كه سرمایه اجتماعی بالایی نداشته باشد بطور قطع حوزه های اجتماعی آن دارای مشكلات و گرفتاری های زیادی است.
وی اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با بازنگری در همه زوایای جامعه، سهم خویش را در تولید دانش بومی و جهانی افزایش داده و با دیدی مثبت نسبت به آینده، برای بهتر زیستن مردم، فعالیت های قابل تجلیلی انجام دهیم.1397/01/30
15:32:17
5.0 / 5
5119
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن