تغییر در قیمت كارت بلیت های مدت دار متروی تهران و حومه

تغییر در قیمت كارت بلیت های مدت دار متروی تهران و حومه

تاكسی مدرن: مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه اظهار داشت: شهروندان و مسافران متروی تهران می توانند با خرید كارت بلیت های مدت دار از ۲۵ درصد تخفیف بیشتر نسبت به كارت بلیت های مبلغ دار برخوردار شوند.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، نوبخت با اشاره به اینكه برپایه مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سال ۹۷، قیمت بلیت تك سفره متروی تهران 10 هزار ریال، بلیت تك سفره حومه 10 هزار ریال و بلیت تك سفره و كارت بلیت مبلغ دار فرودگاه امام خمینی (ره) 75 هزار ریال در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: شهروندان و مسافران می توانند با استفاده از كارت بلیت های مبلغ دار و مدت دار از تخفیف برخوردار شوند.

وی ادامه داد: در خطوط درون شهری قیمت هر سفر در كارت های مبلغ دار برپایه مسافت طی شده دریافت می گردد كه تا ۶۶ درصد تخفیف بر حسب كیلومتراژ استفاده مسافران در این كارت ها لحاظ خواهد شد.

مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان كرد: در سال ۱۳۹۷ علاوه بركارت بلیت مبلغ دار، كارت بلیت مدت دار هم به مسافران عرضه می گردد كه ۲۵ درصد بیشتر از كارت های مبلغ دار عادی دارای تخفیف است.

به گفته مهندس نوبخت كارت بلیت های مدت دار در سه دوره زمانی سه ماهه، شش ماهه و یك ساله عرضه می شوند.

وی در مورد قیمت این كارت ها اظهار داشت: كمترین مبلغ برای دریافت كارت بلیت مدت دار در دوره سه ماهه ۱۱۲۵۰۰۰ ریال، در دوره شش ماهه ۱۸۷۵۰۰۰ ریال و در دوره یك ساله ۳۳۷۵۰۰۰ ریال است كه با اعمال ۲۵ درصد تخفیف به ترتیب ۱۵۰۰۰۰۰ ریال، ۲۵۰۰۰۰۰ ریال و ۴۵۰۰۰۰۰ ریال در این كارت ها شارژ می گردد.

بنا براعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه، وی تصریح كرد: در كارتهای مدت دار، از زمان صدور تا زمان تعیین شده (سه ماه، شش ماه و یك سال) باید از موجودی كارت به صورت كامل استفاده گردد.
1397/01/29
22:55:53
5.0 / 5
5736
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن