داداشی: دستگاه قضایی فارغ از گرایش های سیاسی به پرونده شهرداری تهران رسیدگی كند

داداشی: دستگاه قضایی فارغ از گرایش های سیاسی به پرونده شهرداری تهران رسیدگی كند

تاكسی مدرن: یك عضو كمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح كرد: لزوم دارد دستگاه قضایی به پرونده ای كه به این دستگاه ارجاع می گردد فارغ از گرایش های سیاسی و حزبی رسیدگی كند.


ولی داداشی در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت: دستگاه قضایی باید به پرونده هایی كه از دوره قبل شهرداری تهران به این دستگاه ارسال شده، عادلانه رسیدگی كند. اگر تخلفی شده «حكم مجازات» صادر كند و اگر تخلفی اتفاق نیفتاده باشد «حكم برائت» صادر كند. دستگاه قضایی باید پرونده های این شهرداری و آن شهرداری و هر دستگاه دیگر را فارغ از گرایشات سیاسی رسیدگی كند.

وی ادامه داد: به نظر بنده اصرار آقای نجفی بر استعفا سبب شد خیلی ها به شورای شهر سفارش كنند به علت بیماری شهردار، استعفای نجفی را بپذیرند. استنباط افرادی كه ماجرای استعفای شهردار را دنبال می كردند این بود كه نجفی انگیزه ای برای ماندن در پست مدیریت شهر ندارد، بنابراین سفارش كردند كه استعفای شهردار را بپذیرند.

این عضو كمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره اظهارنظر دادستان كل كشور درباره استعفای نجفی از شهرداری تهران تصریح كرد: استنباطم این است كه دادستان كل كشور شورای شهر را مجبور به قبول استعفای نجفی نكرد بلكه سفارش ای داشت كه هر شهروند عادی هم می توانست چنین سفارش ای به شورای شهر داشته باشد.
1397/01/25
14:05:39
5.0 / 5
4444
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن