رئیس كمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران:

آیین نامه اجرایی طرح ترافیك خبرنگاران بررسی شد

آیین نامه اجرایی طرح ترافیك خبرنگاران بررسی شد

به گزارش تاكسی مدرن رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شهر تهران، ری و تجریش از بررسی آیین نامه اجرایی طرح ترافیك خبرنگاران ظرف یك هفته آینده در این كمیسیون اطلاع داد.


محمد علیخانی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تعیین شاخص های سهمیه خبرنگاران برای طرح ترافیك سال ۱۳۹۷ اظهار داشت: آیین نامه اجرایی باید توسط معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در قالب پیشنهادی به كمیسیون عمران و حمل و نقل شورا، پیش از نوروز ۹۷ عرضه می شد كه به علت تراكم كاری آخر سال این اتفاق نیفتاد اما بطور قطع طی هفته آینده این آیین نامه به كمیسیون عرضه خواهد شد تا مورد بررسی قرار گیرد.
وی اضافه كرد: البته هم اكنون ثبت نام انجام می گردد و به محض تصویب آیین نامه در كمیسیون و شورای اسلامی شهر تهران می تواند عملیاتی شود.
رئیس كمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی در خصوص تمدید دوباره طرح ترافیك سال ۹۶ برای اردیبهشت ماه سال جاری اظهار داشت: برابر اعلام قبلی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران این معاونت آمادگی كامل را دارد تا طرح ترافیك سال ۹۷ را از اردیبهشت اجرایی كند. هم اكنون اعلام شده كه دوربین های خروجی محدوده طرح ترافیك توسط این معاونت نصب شده است و سایت ثبت نام طرح ترافیك هم از اسفند در دسترس قرار گرفته است. بدین سان احیانا طرح ترافیك سال ۹۷ از اردیبشهت اجرایی می شود، مگر اینكه در اجرا مشكلی تولید شود كه بطور قطع در چنین مواردی تصمیم گیری لازم صورت خواهد گرفت.


 

1397/01/17
18:27:15
5.0 / 5
5144
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن