برنامه جدی مدیریت شهری برای پشتیبانی از كالای ایرانی

برنامه جدی مدیریت شهری برای پشتیبانی از كالای ایرانی

تاكسی مدرن: معاون نظارت شورای شهر تهران از برنامه های جدی شهرداری برای فرهنگسازی پشتیبانی از كالای ایرانی اطلاع داد.


افشین حبیب زاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ به نام پشتیبانی از كالای ایرانی اظهار داشت: همان گونه كه هیات دولت بخشنامه ای در مورد استفاده از كالاهای ایرانی در دستگاه های دولتی و عمومی داشته، شورای شهر هم بر استفاده از كالای ایرانی در شهرداری تهران نظارت جدی خواهد داشت.
وی با اشاره به اینكه امروزه عمده كالاهای خارجی، در داخل مدل مشابه دارند و گاها از كیفیت خوبی هم برخوردار می باشند، ادامه داد: شاهد می باشیم در بعضی حوزه ها همچون مواد غذایی و خوراكی كیفیت كالای داخلی از نمونه خارجی كم ندارد، اما جای سوال است كه چرا مردم به نمونه خارجی گرایش دارند؟ و به نظر می رسد عدم فرهنگسازی مناسب علت آن است.
معاون نظارت شورای شهر تهران با اشاره به اینكه شهرداری تهران در بعد فرهنگسازی می تواند نقش بزرگی ایفا كند، افزود: معاونت فرهنگی شهرداری و همینطور سازمان فرهنگی و هنری مسئولیت بزرگی در فرهنگسازی كالای ایرانی دارند.
حبیب زاده با اشاره به اینكه شورای شهر برنامه های اجرایی معاونت و سازمان های فرهنگی شهرداری را در جهت فرهنگسازی استفاده از كالای ایرانی طلب خواهد كرد، اظهار داشت: معتقدیم كه با كار مشخص، برنامه ریزی شده و پرحجم فرهنگی می توانیم اثرگذاری خوبی مرتبط با تشویق مردم جهت استفاده از كالای ایرانی داشته باشیم؛ چراكه مردم تاثیر استفاده از كالای خارجی بر روی بیكاری هموطنان را به درستی درك كردند.
وی با اشاره به اینكه به محض شروع به كار شورای شهر، تمامی مصوبات شوراهای قبل در مورد پشتیبانی از كالای داخلی بررسی می گردد و در صورت نیاز مصوبات جدید وضع خواهد شد، اظهار داشت: شورای شهر برای پشتیبانی از كالای ایرانی كه از جانب مقام معظم رهبری بر سال۹۷ نامگذاری شده است تمام تلاش خویش را به كار می بندد.1397/01/07
13:55:23
5.0 / 5
4446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن