ابتكار تاكید كرد

اعطای وام اشتغال پایدار و فراگیر به زنان

اعطای وام اشتغال پایدار و فراگیر به زنان

تاكسی مدرن: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در مورد حمایت دولت از زنان سرپرست خانوار اظهار داشت: پیش از اعطای تسهیلات و امكانات مالی باید توانمندی لازم در زنان برای مدیریت بنگاه ها و كارآفرینی تولید شود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، معصومه ابتكار با اشاره به اینكه دولت به صورت مشخص در جهت توانمندسازی زنان سرپرست خانوار بسیار تلاش می كند، اظهار داشت: به همین منظور ستادی تشكیل شده و تمام دستگاه های دولتی مرتبط در آن عضو هستند.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در مورد اعطای دو وام اشتغال پایدار و فراگیر برای اشتغال بانوان اضافه كرد: تلاش كردیم سهم زنان در این زمینه پررنگ تر دیده شود.
وی با اشاره به اینكه توان افزایی زنان برای اداره بنگاه های كارآفرینی با برگزاری دوره هایی با همكاری مراكز مختلف همچون مراكز فنی و حرفه ای با استفاده از انعقاد تفاهم نامه دنبال می شود، خاطرنشان كرد: مهم است كه پیش از اعطای تسهیلات و امكانات مالی توانمندی لازم در زنان برای مدیریت بنگاه ها و كارآفرینی تولید شود.
به گزارش ستاد ملی زنان و نمایشگاه تولید ملی، ابتكار با تاكید بر اینكه به صورت مشخص در حوزه IT بعنوان یكی از زمینه های مهم توانمندی زنان با وزارت ارتباطات نشستی را برگزار كردیم، تصریح كرد: در این رابطه هم نقش IT و ICT را در توانمندی زنان به صورت خاص در سطح ملی دنبال می نماییم.1396/12/21
14:12:48
5.0 / 5
4539
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن