مدیركل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران اعلام كرد

مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار تا 29 اسفند

مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار تا 29 اسفند

تاكسی مدرن: مدیركل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران اعلام نمود كه مهلت پرداخت قبوض عوارض پایدار فقط تا 29 اسفند ماه است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مهدی رزمی با بیان به انتها رسیدن توزیع قبوض و مهلت پرداخت قبوض انبوه عوارض پایدار شهرداری تهران اظهار داشت: این عوارض شامل عوارض نوسازی، كسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند است كه به منظور حضور در باشگاه خوش حسابی شهرداری تهران اعلام شده است.
وی با اشاره به اینكه با به انتها رسیدن توزیع قبوض انبوه عوارض شهرداری تهران، شهروندان تهرانی فقط تا 29 اسفند ماه سالجاری فرصت پرداخت قبوض عوارض و بهای خدمات مذكور را دارند، اظهار داشت: شهروندانی كه عوارض متعلقه ملك خویش را تا این تاریخ پرداخت كنند شامل تسهیلات خوش حسابی شهرداری تهران خواهند شد. این دسته از شهروندان از 10درصد جایزه خوش حسابی عوارض نوسازی و مشاغل بهره مند می شوند و چنانچه قبوض عوارض نوسازی تا آخر مهلت فوق پرداخت نشود، مشمول 9 درصد جریمه دیركرد خواهد شد.
مدیركل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران، اضافه كرد: شهروندان می توانند، با استفاده از پورتال شهرداری تهران به نشانیwww.tehran.ir، سامانه تلفنی 137، اینترنت بانك، همراه بانك، تلفنبانك، ATM و با استفاده از درگاه های غیر حضوری بانكهای طرف قرارداد شهرداری تهران نسبت به پرداخت قبوض اقدام نمایند.
رزمی اظهار داشت: به منظور رفاه حال شهروندان و تكریم ارباب ­رجوع، ستادهای ویژه پاسخگوئی به سؤالات احتمالی شهروندان در ادارات درآمد مناطق 22گانه شهرداری تهران و اداره كل تشخیص و وصول درآمد دایر شده است كه جوابگوی مودیان است و چنانچه به هر نحو قبوض به دست شهروندان نرسیده است می توانند ضمن رجوع به ستادهای پاسخگویی و یا دفاتر خدمات الكترونیك شهر از وضعیت بدهی و پرداخت های ملك خود آگاه و قبض عوارض دریافت و مشكلات احتمالی خویش را با استفاده از سامانه تلفنی 137 و 1888، ایمیل اداره كل تشخیص و وصول درآمد به نشانی [email protected] و شماره پیامك 13700000821 با ما درمیان بگذارند.
بنا بر اعلام روابط عمومی اداره كل تشخیص و وصول درآمد شهرداری، وی در انتها ابراز امیدواری كرد: شهروندان تهرانی در فرصت اندك با قیمانده تا آخر سالجاری هم همانند سنوات گذشته با مشاركت در پرداخت به موقع عوارض و بهای خدمات مذكور، در آبادانی وعمران شهر خود سهیم بوده و مدیریت شهری را هم در رسیدن به این امر یاری كنند.1396/12/16
18:19:05
5.0 / 5
4742
تگهای خبر: خدمات , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن