كاهش سرفاصله مترو در ایام پایانی سال

كاهش سرفاصله مترو در ایام پایانی سال

تاكسی مدرن: مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران از كاهش سرفاصله حركت قطارها در خطوط 1 و 2 در ایام پایانی سال و آستانه عید نوروز اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت با اشاره به تمهیدات شركت بهره برداری مترو در آستانه عید نوروز، عنوان كرد: از ابتدای اسفندماه، سرفاصله حركت قطارها روی خطوط یك و 2، از 4.5 دقیقه به 4 دقیقه رسیده است، به عبارت دیگر سرفاصله زمانی اعزام ها 30 ثانیه كاهش یافته است.
وی اضافه كرد: بدین سان سرفاصله حركت قطارها در خطوط 1 و 2 به 4 دقیقه رسیده است. پیش از این سرفاصله حركت خط چهار، به 4 دقیقه رسیده بود. اما اكنون سرفاصله خطوط 1 و 2 هم به 4 دقیقه كاهش یافته است.
مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران با اشاره به اینكه كاهش سرفاصله حركت خطوط 1 و 2 گام مهمی است، اظهار داشت: بدین سان ظرفیت خطوط ما به اندازه ای می رسد كه مسافرین از آسایش بیشتری در سفرهایشان برخوردار شوند.
بنا براعلام شهرنوشت، نوبخت تصریح كرد: برای پنج شنبه آخر سال هم برنامه ریزی كردیم تا افرادی كه عازم زیارت قبور شهدا و عزیمت به بهشت زهرا(س) هستند، با راحتی كامل در این روز خاص سفرشان به بهشت زهرا(س) را انجام دهند.1396/12/03
14:37:01
5.0 / 5
5061
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن