رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران:

سرمایه گذاری های كلان در شهرداری

سرمایه گذاری های كلان در شهرداری

به گزارش تاكسی مدرن رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهار داشت: قرار نیست به بهانه اینكه شهرداری تهران هم اكنون كه كسر نقدینگی دارد، مراقب عقد قراردادها و سرمایه گذاری های كلان من جمله در سازمان پسماند نباشیم و زمینه بهره برداری های احتمالی غیر قانونی و استفاده افراد سودجو و فرصت طلب را فراهم آوریم.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، شیرازی به همراه معاونین، مشاورین و مدیران سازمان بازرسی با حضور در سازمان پسماند بصورت مستقیم در جریان برنامه ها و اقدامات این سازمان قرار گرفت و ضمن استماع گزارش عبدلی مدیر عامل سازمان پسماند، خواسته ها و دغدغه های سازمان بازرسی را بیان كرد.
رئیس سازمان بازرسی مجموعه بزرگ، سازمان پسماند را یكی از مهمترین سازمانهای شهرداری تهران دانست و تاكید كرد: اقدامات این سازمان به دلیل اینكه در شهر ملموس بوده و مردم به طور مستقیم بر عملكرد آن نظارت دارند برای مدیریت شهری حائز اهمیت بوده و نظارت و بازرسی در این خصوص امری خطیر قلمداد شده زیرا همه ما در معرض نظارت و قضاوت مردم هستیم.
وی در همین رابطه اضافه كرد: آحاد مردم نباید از سوء مدیریت ها متضرر شوند بلكه باید حقوق و منافع آنان حفظ و خدمات به نحو احسن و با كیفیت بالا در شهر عرضه شود.
شیرازی موارد مد نظر سازمان بازرسی را در تهیه گزارش كامل از سازمان پسماند اینگونه برشمرد و اظهار داشت: فرآیندهای برگزاری مزایده ها، مناقصات و قراردادها، نحوه پرداخت های مالی به پیمانكاران، عملكرد و حسن انجام امور پیمانكاران، پروژه های تحت قرارداد سازمان پسماند مانند پروژه تولید برق آراد كوه، پروژه "هاضم" و.... موضوعات مربوط به آلایندگی، نحوه تولید و حمل و نقل زباله های بیمارستانی و زباله های تر و خشك، ماشین آلات و موارد زیست محیطی از مهمترین موضوعات قابل بررسی تیم مستقر در سازمان پسماند خواهد بود.
رئیس سازمان بازرسی غفلت مدیران در این برهه حساس را خطرآفرین دانست و اظهاركرد: مدیریت شیشه ای و سیستمی شدن فرآیندها احتمال وقوع فساد و تخلف و خطر را در شهرداری می كاهد و البته چشمان بیدار مردم كمك حال سازمان بازرسی در احصاء انحرافات و مشكلات مدیریت شهری بوده و هست.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی، با دستور رئیس سازمان بازرسی، معاونت خدمات شهری سازمان بازرسی به همراه مشاورین و كارشناسان سازمان بازرسی جهت تهیه گزارش كاملی از حوزه عملكردی سازمان پسماند در این سازمان مستقر شدند.


 

1396/11/04
18:55:59
5.0 / 5
5485
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن