انتقاد خلیل آبادی از دریافت تعرفه های مختلف در مجموعه های گردشگری پایتخت

انتقاد خلیل آبادی از دریافت تعرفه های مختلف در مجموعه های گردشگری پایتخت

تاكسی مدرن: رئیس كمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران، ری و تجریش نسبت به دریافت تعرفه های مختلف در مراكز گردشگری شهرداری انتقاد كرد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، حسن خلیل آبادی بامداد امروز در تذكر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه تذكر من در مورد تعیین نرخ تعرفه ها است، اظهار داشت: بر مبنای بند 26 ماده 71 قانون وظایف شوراهای شهر تهران، تصویب نرخ خدمات عرضه شده توسط شهرداری و سازمان های آن از وظایف انحصاری شورای شهر است كه هیات عمومی دیوان عدالت اداری هم بر این مورد صحه گذاشته است.

وی اضافه كرد: اما بررسی های انجام شده نشان داده است در موارد متعددی از قبیل مجموعه های خدماتی، فرهنگی و گردشگری همچون برج میلاد، دریاچه چیتگر، باغ موزه قصر، سورتمه تهران و... بدون رعایت دستورالعمل مربوطه و دریافت مجوز از شورای شهر هزینه های متفاوتی از گردشگران دریافت می گردد كه این مورد باعث اعتراض شده است.

رئیس كمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران، ری و تجریش اضافه كرد: لازم است هر چه سریعتر نسبت به رسیدگی این مورد و انجام مراحل قانونی در زمینه تعرفه كلیه مراكز شهرداری اقدامی عاجل انجام گیرد.
1396/11/03
13:28:51
5.0 / 5
4888
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن