واکنش چمران به تعیین بهای خدمات برای قبور

واکنش چمران به تعیین بهای خدمات برای قبور

تاکسی مدرن: به گزارش تاکسی مدرن، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به موضوع تعیین بهای خدمات برای قبور اظهار داشت: این مساله باید در صحن شورای شهر تهران بررسی شود.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، مهدی چمران قبل از شروع یکصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در تشریح جلسه امروز یکشنبه شورای شهر تهران، اظهار داشت: دستور جلسه امروز دستوری طولانی است. به همین دلیل تنها سه موضوع در دستور قرار داده شده تا بتوانیم بحث بهای خدمات را امروز به پایان برسانیم. ممکنست جلسه امروز در نوبت عصر نیز به بحث بهای خدمات کشیده شود و بعد از آن نیز دو حسابرسی در دستور کار قرار گرفته است.
وی در پاسخ به سوالی درباب تعیین عوارض نگهداشت قبور در تهران، اظهار داشت: موضوعی که مطرح شده هنوز بصورت کامل معلوم نیست. بهای خدمات را وزارت کشور برای کل کشور تعیین کرده است. یکی از مواردی که به عنوان بهای خدمات دریافت می کنند هم اکنون نیز در هنگام دفن افراد گرفتن می شود.
چمران افزود: گرفتن بهای خدمات بعد از دفن بستگی به این دارد که فرد بخواهد خدماتی را دریافت کند یا خیر؟ برای مثال آرامگاه هایی که موجود است و یا گلکاری به عنوان خدمات موردی مطرح است. البته این مساله هنوز در صحن شورا مطرح نشده است.
وی اشاره کرد: رسیدن یک موضوع به شورا دلیل بر تصویب آن نیست، فهرستی توسط وزارت کشور اعلام شده به عنوان بهای خدمات ما هم اکنون برای نگهداشت موضوعی را نداریم و اگر کسی بخواهد خدماتی را بگیرد. چنین بحثی مطرح خواهد شد. پس باید صبر نماییم موضوع به صحن شورا بیاید و بررسی شود.1401/11/16
10:36:02
5.0 / 5
234
تگهای خبر: خدمات , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن