مدیر كل خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

ادامه شن پاشی در معابر پایتخت

ادامه شن پاشی در معابر پایتخت

به گزارش تاکسی مدرن، مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران درپی بارش برف در تهران ضمن اشاره به این که شن پاشی در معابر سطح شهر بخصوص مناطق شمالی انجام شده از ادامه این روند و آماده باش نیروهای خدمات شهری اطلاع داد.


علیرضا جعفری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح وضعیت سطح شهر درپی بارش برفی که از بامداد امروز(یکشنبه) تهران را سفید پوش کرده است اظهار داشت: از شب گذشته و باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی تمامی نیروهای خدمات شهری در حالت آماده باش قرار دارند و از بامداد امروز نیز تمامی معابر اصلی و فرعی تهران در مناطقی که با بارش برف مواجهند شن پاشی شده اند و این روند ادامه دارد.
وی افزود: تا حالا با هیچ مشکلی در سطح شهر مواجه نیستیم و گزارشی در خصوص یخ زدگی معابر و مسدود شدن معابر دریافت نشده است؛ امیدواریم شاهد بارش هرچه بیشتر برف این نعمت الهی در تهران باشیم و ما هم به عنوان خادمین مردم شرمنده شهروندان نشویم.
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید براینکه نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق خصوصاً مناطق شمالی حضور دارند و در آماده باش کامل هستند، اضافه کرد: ۱۰ هزار نیروی خدمات شهری و ۳۰۸ ماشین تخصصی درحال کار هستند همین طور ۲ هزار خودروی پشتیبان و دپوی شن نیز در مناطق ۲۲ گانه حضور دارند و خوشبختانه تا این لحظه مشکل خاصی در سطح شهر نداشته ایم.
وی اضافه کرد: شهروندان برای تقاضای برف روبی و یا مشکلات حوزه خدمات شهری می توانند با سامانه ۱۳۷ تماس حاصل کنند تا در سریع ترین زمان ممکن و به فوریت به درخواست آنها رسیدگی شود.1401/10/25
14:18:54
0.0 / 5
155
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن