گود پرخطر محله تهرانپارس ایمن سازی شد

گود پرخطر محله تهرانپارس ایمن سازی شد

تاکسی مدرن: با اقدام شهرداری منطقه8، از گود پرخطر رها شده با عمق حدود 17 متر در محله تهرانپارس تهران رفع خطر شد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، فاطمه تنهایی شهردار منطقه ۸ با بیان خبر تامین ایمنی املاک مجاور این گود پرخطر رها شده که جنب متروی تهرانپارس قرار داشت، اضافه کرد: با پیگیری حقوقی شهرداری منطقه۸ گود پرخطر محله تهرانپارس در کمترین زمان ایمن شد.
شهردار منطقه۸ اقدامات اجرائی ایمن سازی این گود را تشریح نمود و اظهار داشت: شهرداری منطقه با پیش بینی خاک ریزی ۴۹۸ کامیون خاک در مدت زمان ۳ شب و همین طور گرفتن مجوزهای لازم و ابلاغ اخطار تخلیه به ساکنین اقدامات خودرا شروع کرد.
وی استفاده از همه ظرفیت های شهری را جهت تسریع و صرفه جویی در زمان و هزینه ها در امتداد ایمنی و ایجاد کمترین مزاحمت برای شهروندان پراهمیت دانست و اشاره کرد: در زمان ایمن سازی این گود، ایمن سازی فضای پیرامونی شامل استفاده از چراغ های چشمک زن، نوار خطر هشدار و حضور صد درصدی نیروها و مدیریت پیش گیری از ترافیک محدوده انجام شد و نیروهای عملیاتی شهرداری منطقه هشت تا ایجاد ایمنی و پایداری کامل املاک مجاور در محل حضور داشتند.
تنهایی به تبیین جزییات ایمن سازی این گود پرداخت و اظهار داشت: بعد از رفع خطری که طبق دستور قضایی و برمبنای بند ۱۴ ماده ۵۵ توسط شهرداری انجام گرفته بود؛ باتوجه به گزارشات جدید ادامه عملیات گودبرداری در آبان ماه سال ۱۴۰۰ باردیگر شروع شده بود.
تنهایی با اشاره به بازدید شهردار ناحیه یک و ثبت گزارش سازمان آتش نشانی و همین طور شکایات مکرر ساکنین املاک مجاور اشاره کرد: شهرداری منطقه ۸ در امتداد ایمنی شهروندان این محله، کمیته اجرائی را با حضور نمایندگان اداره کل معماری و ساختمان، سازمان نظام مهندسی، ستاد بحران، مالک، ناظر و مجری پروژه تشکیل داد و قرار شد ضمن کنترل مانیتورینگ اضلاع مجاور گود، اسکان ساکنین ملک مجاور در ساختمان دیگر توسط مالک تا رسیدن گود به شرایط پایدار صورت پذیرد که باتوجه به عدم انجام تعهدات مالک در اجرای مصوبات کمیته اجرائی، کمیسیون رفع خطر برای، پر کردن گود تشکیل و پیگیری حقوقی و گرفتن دستور قضایی انجام گرفت.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۸، در جلسه هماهنگی تیم مدیریت شهری منطقه هشت که قبل از شروع این عملیات انجام شد؛ فاطمه تنهایی شهردار منطقه۸ بر هماهنگی با سازمان های خدمت رسان(آب، برق، گاز و... ) و همکاری معاونت های اجرائی با شهردار ناحیه یک اصرار کرد و تعامل با پلیس راهور، آماده باش اکیپ های عملیاتی اورژانس، آتش نشانی، اعزام نیروهای پشتیبان، اطلاع رسانی بموقع به همسایگان املاک مجاور را پیش از انجام این عملیات، خواهان شد و دستورات لازم را به مدیران ارشد منطقه ابلاغ نمود.
همین طور شهردار منطقه ۸ با شروع ایمن سازی این گود با حضور در محل کیفیت خدمت رسانی را رصد و ارزیابی کرد.
منبع:

1401/10/24
15:02:47
0.0 / 5
150
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن