نصب تندیس سردار شهید همدانی در تهران

نصب تندیس سردار شهید همدانی در تهران

تاکسی مدرن: شهردار منطقه 22 از نصب تندیس سردار شهید همدانی در بزرگراه شهید همدانی در ایام آینده آگاهی داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، وحیدرضا محمدی در این زمینه اظهار داشت: باتوجه به این که محور غربی بزرگراه شهید همدانی از بزرگراه آزادگان تا بزرگراه شهید لشکری در منطقه ۲۲ قرار دارد و به نام شهید سردار همدانی مزین شده است برنامه ریزی هایی از قبل برای نصب تندیس این شهید بزرگوار در این محور انجام شده بود.

وی ادامه داد: همرزمان این شهید بزرگوار پیشنهادهای خودرا برای نصب این تندیس در قرارگاه قدس مطرح کرده بودند و بنده که توفیق خدمت به نمایندگی از شهرداری تهران در این قرارگاه را دارم این خواسته همرزمان شهید همدانی را در مدیریت شهری پیگیر شدیم.

محمدی افزود: این اقدام از طرف شهرداری منطقه ۲۲ با هماهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره دلاورمردی های رزمندگان جبهه های نبرد حق مقابل باطل انجام شده است.

شهردار منطقه درپاسخ به این پرسش که چه زمانی مقرر است این تندیس در بزرگراه مزین شده به نام سردار شهید همدانی نصب شود؟ پاسخ داد: تندیس آماده است و طبق برنامه ریزی های به عمل آمده مقرر است در هفته جاری مراسم ویژه ای با حضور همرزمان این شهید بزرگوار در محور بزرگراهی شهید همدانی اجرا شود و این تندیس رونمایی و نصب شود.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، سردار شهید حسین همدانی متولد ۲۴ آذر ۱۳۲۹ در شهر آبادان چشم به چهان گشود و از بنیانگذاران سپاه همدان و کردستان بود؛ وی سال ها فرمانده لشگر ۲۷ مکانیزه محمد رسول الله(ص) و از بانیان راه اندازی شهرک مسکونی شهیدباقری در منطقه ۲۲ بوده است. این شهید بزرگوار در ۱۶ مهر ۱۳۹۴ در اطراف شهر حلب سوریه شهرک های نبل و الزهراء به درجه رفیع شهادت نائل شد.
منبع:

1401/05/22
10:07:47
0.0 / 5
169
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن