شهردار تهران پای درد دل معتادان بی خانمان

شهردار تهران پای درد دل معتادان بی خانمان

تاکسی مدرن: شهردار تهران در سومین پویش «قرار خدمت» به منطقه 16 شهرداری تهران رفت.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در سومین هفته از پویش قرار خدمت به منطقه ۱۶ رفت و از پروژه های این منطقه بازدید کرد.
وی در ابتدا به طرح زمین مانده مجتمع تجاری، اداری و خدماتی باغ آذری سر زد چونکه این پروژه در مرحله گودبرداری به سبب پاره ای از مشکلات نیمه تمام رها گردید.

پس از آن شهردار تهران در ادامه به آکادمی فرهنگی ورزشی "میثاق" رفت و از نزدیک در جریان روند این آکادمی که توسط خیرین ساخته و اداره می شود، قرار گرفت.

زاکانی در راه بازدید خود از طرح های منطقه ۱۶ به پاتوق برخی از معتادان رفت و از نزدیک و رو در رو شنوای مشکلات آنها بود و در ادامه با همراهی "پیرهادی" عضو شورای شهر از مرکز نگهداری کودکان کار یاسر، سامانه ۴ اتوبوسرانی و کارگاه تولید کیف بازدید کرد.
شهردار تهران در ادامه با نخبگان محلی و معتمدین دیدار خواهد داشت و پس از آن با حضور در مسجدی پای درد دل مردم منطقه ۱۶ خواهد نشست.

اعزام تیم های درمانی شهر سالم به بوستان میثاق برای رسیدگی به وضعیت معتادان متجاهر
به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی که پای درد دل معتادان متجاهر در پاتوقشان بود، برخی معتادان از زخم باز خود و مشکلاتشان سخن گفتند وخواستار رسیدگی به وضعیت درمانی خود شدند که شهردار تهران بعد از بررسی موضوع، دستور اعزام تیمهای بهداشت و درمان شرکت شهر سالم برای رسیدگی به وضعیت درمانی آنها را صادر کرد.

منبع:

1400/08/20
13:33:52
0.0 / 5
207
تگهای خبر: باغ , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن