معاون استاندار تهران تاكید كرد

تهران در وضعیت قرمز كرونایی

تهران در وضعیت قرمز كرونایی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران ضمن اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز قرار دارد، تصریح کرد: در ادارات با کار ضروری حداکثر تا ۵۰ درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا ۳۰ درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.


غلامرضا عباس پاشا در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند اجرای دورکاری در تهران با عنایت به افزایش امارهای کرونا، اظهار داشت: بر مبنای آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز همچون تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می توانند حداکثر تا ۵۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا ۳۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خویش را باید انجام دهند.
وی تصریح کرد: در تهران با عنایت به این که در شرایط قرمز قرار گرفته است برگزاری جلسات در صورت لزوم باید حداکثر با ۱۵ نفر تشکیل گردد و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیشتر از این تعداد ممنوع می باشد.
معاون استاندار تهران افزود: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم الاجراست و بر همین مبنا اجرای شرایط شهرهای قرمز به تمامی دستگاههای استان تهران ابلاغ گردیده و بر اجرای ان هم نظارت خواهد شد.1400/01/16
20:10:35
0.0 / 5
321
تگهای خبر: استانداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن