معاون استاندار تهران خبر داد

ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت

ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت

به گزارش تاکسی مدرن معاون امنیتی، انتظامی استانداری تهران از ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت اطلاع داد.


حمیدرضا گودرزی، رئیس کمیته امنیتی، انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران در گفت و گو با ایسنا، در تشریح ممنوعیت تجمع و دورهمی در روز طبیعت اظهار داشت: در امتداد اجرای مصوبات شصت و دومین جلسه ستادملی مدیریت کرونا که در تاریخ هفتم فروردین سال ۱۴۰۰ انجام شد مواردی درباب ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت به نیروی انتظامی، فرمانداران، شهرداران و دستگاه های اجرائی ابلاغ گردید.
وی ادامه داد: در همین راستا ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستانها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوعست و شهرداری ها، نیروی انتظامی و صداوسیما همانند سال قبل باید برنامه ریزی و اقدام نمایند.
معاون استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به کاهش زمان محدودیت تردد شبانه اشاره نمود و افزود: به سبب تغییر ساعت و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛ منع تردد شبانه از ساعت ۹ به ۱۰ شب تغییر یافته و بدین سان منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳صبح اعمال خواهد شد.
وی اشاره کرد: همه دستگاهها باتوجه به اهمیت موضوع باید در امتداد اجرای این مصوبات اقدام و نظارت و پیگیری را هم در دستور کار خود قرار دهند.
منبع:

1400/01/11
19:34:11
0.0 / 5
304
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن