هوای پایتخت پاك شد

هوای پایتخت پاك شد

برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۲۳ اسفندماه) در محدوده پاک است اما کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس تا اواخر امروز پیشبینی می شود.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۲۳ اسفند ماه) با حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

با کاهش تدریجی ناپایداری جوی طی روز احتمال می رود که شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده ها محدود شود. با تداوم این روند و عدم وزش باد مؤثر همراه با افزایش حجم تردد خودرو ها تا اواخر وقت پیشبینی می شود در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۲۴ اسفند ۹۹) با افزایش ترافیک صبحگاهی و کاهش نسبی تندی باد غلظت ذرات معلق افزایش می یابد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

حاکمیت جو آرام طی روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد که به تبع آن کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۲۴ اسفند ماه) ادامه خواهد داشت و پیشبینی می شود عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را در بیشتر مناطق به همراه داشته باشد.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۶ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۴۷ است و هوا در محدوده پاک قرار دارد.

منبع:

1399/12/23
12:25:32
0.0 / 5
605
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن