كاهش ۳۱ درصدی مسافران متروی تهران و حومه در طرح جدید محدودیت های كرونائی

كاهش ۳۱ درصدی مسافران متروی تهران و حومه در طرح جدید محدودیت های كرونائی

مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران از كاهش 31 درصدی مسافران مترو همزمان با شروع اجرای طرح محدودیت های كرونائی آگاهی داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت با اشاره به کاهش آمار مسافری در ایام اخیر اظهار داشت: سرفاصله حرکت قطارها تغییری نداشته و با همان ظرفیت قبلی به فعالیت خود ادامه می دهیم.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اشاره کرد: در نخستین روز از اجرای طرح محدودیت های کرونائی که با روز شنبه اول هفته مصادف شده بود، نسبت به شنبه هفته گذشته شاهد کاهش ۲۳۰۰ نفری مسافر بودیم، این در حالیست که آمار ارائه شده در مقایسه با آخرین روز کاری آبان ماه سال درجاری در چهارشنبه هفته گذشته ۳۱ درصد کاهش مسافر را نشان میدهد.
وی با تاکید بر اینکه استفاده شهروندان از متروی تهران کاهش داشته، اضافه کرد: شرکت بهره برداری متروی تهران با همان ظرفیت قبلی و اجرای سرفاصله حرکت قطارهای مترو در خط دو ۳ دقیقه، خطوط یک و چهار۳.۵ دقیقه، خط سه ۶ دقیقه، خط شش با سرفاصله ۱۵ و خط هفت ۱۰ دقیقه سرویس دهی دارد.
بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران، نوبخت اشاره کرد: مترو با همان ظرفیت قبل از شیوع ویروس کرونا در حال خدمت رسانی است، اما در بعضی از ساعات روز در ایستگاه های تقاطعی ممکنست با حجم بالای مسافر مواجه شویم که عمدتاً مربوط به ساعات ابتدایی روز است، ولی برمبنای آمار کاهش مسافر را شاهد می باشیم.1399/09/03
14:01:59
5.0 / 5
1424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن