به مناسبت پویش كتاب گردی؛

ارسال مجانی كتاب به در منزل تهرانی ها

ارسال مجانی كتاب به در منزل تهرانی ها

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از ارسال مجانی كتاب های خریداری شده در روز كتاب گردی توسط شهرداری تهران به در خانه خریداران اطلاع داد.


مهرشاد کاظمی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: سال جاری هفتمین سال راه اندازی آئین مردمی کتاب گردی است، اما به علت شرایط کرونایی کشور سبک و سیاق این پایش تغییر می کند.
وی با اشاره به اینکه گرانی کتاب باعث کم رونق شدن کتابفروشی ها شده، اظهار داشت: خاموش شدن چراغ کتابفروشی ها صدمه های فاجعه باری برای جامعه دارد و بنابراین نباید اجازه دهیم حتی در ایام کرونایی چراغ کتابفروشی ها خاموش یا کم نور شود. چون که کتابفروشی ها کانون اصلی فکر و اندیشه هستند و باید هر مدل که می توان به آنها کمک کرد.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر سال شعار پویش کتاب گردی «من هم می آیم» بود اما سال جاری به علت شرایط کرونایی شعار مان به «کتاب می آید» تغییر کرده است، اظهار داشت: هم اکنون در طرح پاییزه خانه کتاب، 20 درصد تخفیف برای خرید کتاب در این طرح در نظر گرفته شده است و به مناسبت هفته کتاب هم برخی کتابفروشی ها خودشان تخفیف هایی را برای مردم در نظر گرفته اند.
وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران هم اعلام نموده که در این پویش مشارکت خواهد کرد، افزود: شهرداری تهران با استفاده از" شرکت بادپا" به در منازل افرادی که در روز پنجشنبه مبادرت به خرید کتاب کنند، کتاب را مجانی ارسال می کند که پیشبینی ما این است که بیشتر از 5000 سفر توسط پیک های موتوری شهرداری ثبت گردد.
کاظمی اضافه کرد: از همه هنرمندان، اهالی قلم، اصحاب فکر و اندیشه دعوت می شود که همچون سالهای گذشته از این حرکت مردمی در جهت شکل گیری و گسترش فضای گفت وگوی عمومی با محوریت کتاب حمایت کنند اما سال جاری می خواهیم که به جای حضور در کتابفروشی ها در فضای مجازی شان مردم را به مشارکت در این پویش دعوت کنند.
منبع:

1399/08/26
15:45:44
5.0 / 5
1365
تگهای خبر: سفر , شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن