هوای قابل قبول تهران طی امروز

هوای قابل قبول تهران طی امروز

تاكسی مدرن: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان در محدوده قابل قبول است این در حالیست كه كیفیت هوای طی ۲۴ ساعت گذشته ناسالم برای گروه های حساس بود.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۲۱ آبان ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

به تدریج طی روز با رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش پراکنده در بعضی ساعات بعدازظهر شرایط مناسب جهت تجمع آلاینده ها فراهم می شود که می تواند باعث بهبود کیفیت هوا شود. افزایش تندی باد در اواخر وقت سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد ازاین رو باوجود ترافیک شامگاهی کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۲ آبان ماه) و با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده خواهد شد ازاین رو برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طی روز افزایش ناپایداری همراه با کاهش دما، رشد ابر و گاهی بارش باران تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همینطور پیشبینی می شود در ساعات پایانی فردا (۲۲ آبان ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در شرایط قابل قبول قرار بگیرد که ناشی از حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر است.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۰۱ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/08/21
22:39:00
5.0 / 5
1060
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن