ضرورت اتخاذ سیاست دوركاری حداكثری برای مهار انتشار كرونا

ضرورت اتخاذ سیاست دوركاری حداكثری برای مهار انتشار كرونا

به گزارش تاكسی مدرن عضو شورای شهر تهران بر ضرورت اتخاذ سیاست دوركاری حداكثری در ادارات برای مهار انتشار كرونا ویروس تاكید نمود.


حسن خلیل آبادی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اعمال محدودیت های سفر در تعطیلات آخر هفته، اظهار داشت: اعمال این محدودیت ها تا حدودی می تواند از گسترش و شیوع بیماری کرونا در سطح کشور جلوگیری کند و لازم است تا آخر موج سوم کرونا، این محدودیت ها ادامه داشته باشد.
وی با اعلان اینکه لازم است علاوه بر اعمال محدودیت ها، میزان آگاهی و اطلاعات مردم در مورد کرونا ویروس و نحوه انتشار آن افزایش یابد، اضافه کرد: اینکه مردم خودشان متوجه شوند که نباید تردد غیرضرور و سفر داشته باشند و متعهد به اجرای قوانین و دستورالعمل ها شوند، نیازمند افزایش اگاهی است و باید دستگاه های مختلف در زمینه فرهنگ سازی اقدام نمایند.
عضو شورای شهر تهران در مورد دورکاری حداکثری هم با اعلان اینکه متخصصان و پزشکان بارها و بارها بر اعمال دورکاری در سازمان های مختلف و نهادها تاکید داشتند، اضافه کرد: پزشکان بارها اعلام نمودند که افراد از تردد در محل های عمومی اجتناب کنند و از آنجایی که عمده مراجعات مردمی به نهاد و سازمانهای دولتی است، لازم می دانیم دولت تصمیم قاطعی را در مورد اعمال دورکاری کارمندان و استفاده از بستر خدمات دهی الکترونیکی فراهم آورد.
خلیل آبادی اضافه کرد: باتوجه به شیوع موج سوم کرونا و افزایش تعداد مبتلا شدن و مرگ ناشی از این بیماری، لازم است که دولت هر چه سریعتر تعداد کارکنان در همه بخش ها را به حداقل رسانده و یا با شیفت بندی آنها از افزایش تراکم جمعیت در سازمانها و ادارات دولتی خودداری کند و در کل لازم است مکانیزمی اندیشیده شود تا از تعداد تردد افراد در جامعه خودداری شود.
وی با اعلان اینکه بیشترین مراجعات مردمی به سازمان و نهادهای دولتی است و این دفعه دولت باید در مورد دورکاری کارکنانش تصمیم بگیرد، افزود: بطور قطع یکی از علل موفقیت کاهش آمار مبتلا شدن و مرگ ناشی از کرونا در اردیبهشت ماه ناشی از تعطیلی ادارات و دورکاری آنها در اسفند و فروردین ماه بود است بگونه ای که سبب شد تعداد ابتلایان به شدت در تهران کم شود.
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اتخاذ سیاست دورکاری در شهرداری تهران هم اضافه کرد: بارها به شهردار تهران تاکید کردیم که لازم است دورکاری را در شهرداری اعمال نماید که اخیرا با معاونت منابع انسانی مکاتبه داشته و آنها اعلام نمودند با آنکه ابلاغی از جانب شهردار تهران در خصوص دورکاری نداشتند اما در حال اتخاذ تمهیداتی هستند تا این مهم در شهرداری تهران اعمال شود.
منبع:

1399/07/26
00:22:38
5.0 / 5
1623
تگهای خبر: تردد , خدمات , سازمان , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن