سازمان بنادر دستگاه برتر جشنواره شهیدرجایی

سازمان بنادر دستگاه برتر جشنواره شهیدرجایی

به گزارش تاكسی مدرن بر مبنای نتایج جشنواره شهید رجایی، سازمان بنادر و دریانوردی در ارزیابی عملكرد شاخصهای عمومی و اختصاصی در سطح نهادهای دولتی بعنوان دستگاه برتر كشوری انتخاب|شد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور هر ساله برمبنای مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوطه در دو بخش فاکتورهای عمومی و اختصاصی از طرف سازمان اداری و استخدامی کشور انجام و از دستگاه های برگزیده در مراسم جشنواره شهید رجایی با حضور و اهدای لوح توسط رئیس جمهور تقدیر می شود، اما امسال به سبب شیوع ویروس کرونا و بمنظور رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در خصوص ممنوعیت برگزاری مراسم ها و تجمعات، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی لغو گردیده است.
نتایج حاصله از ازریابی های سازمان اداری و استخدامی در دو بخش تهیه می شود. بخش اول مربوط به دستگاه های انتخاب شده بعنوان دستگاه های قابل تقدیر در جشنواره شهید رجایی هستند که برمبنای پروسه ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ انتخاب شده اند و بخش دوم هم به نحوه ارزیابی عملکرد دستگاه ها و اقدامات انجام شده در آن زمینه می پردازد.
بر این اساس، سازمان بنادر و دریانوردی در دو بخش فاکتورهای عمومی و اختصاصی و در مجموع در بین تمامی سازمان ها و شرکت های وابسته به دولت؛ حائز رتبه برتر کشوری شد و توانسته است نسبت به سال پیش از رشد چشمگیری برخوردار شود.
نتایج ارزیابی عملکرد تمامی دستگاه های اجرایی کشور به همراه امتیازات مکتسبه در فاکتورهای عمومی و اختصاصی و لوح تقدیر از از وزرا و رؤسای سازمان های منتخب همچون مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با امضای رئیس جمهوری متعاقباً اهدا خواهد شد.


منبع:

1399/07/09
09:08:03
5.0 / 5
1369
تگهای خبر: خدمات , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن