توسعه شمالی خط 3 مترو با همكاری شهرداری منطقه یك

توسعه شمالی خط 3 مترو با همكاری شهرداری منطقه یك

تاكسی مدرن: مدیرعامل شركت مترو از همكاری شهرداری منطقه یك تهران با شركت مترو جهت توسعه شمالی خط 3 در این منطقه آگاهی داد.


شبه گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علی امام با اشاره به آنکه برمبنای طرح جامع حمل و نقل ریلی تهران، توسعه شاخه شمالی خط ۳ در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: خوشبختانه با تصویب طرح جامع حمل و نقل ریلی تهران در سال ۹۸ تمام نیازهای پایتخت در حوزه خطوط ریلی منظور شده است.
مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به اینکه خوشبختانه منطقه یک با دارا بودن املاک قابل استفاده برای تامین سرمایه گذار و امکان همکاری با شرکت مترو شرایط خوبی را دارد، اظهار داشت: پیش بینی می شود یک سوم تامین اعتبارات مالی این پروژه بوسیله منابع دولتی و شهرداری صورت گیرد و مقدار باقیمانده بوسیله سرمایه گذارانی که بخش سرمایه گذاری شرکت مترو پیگیری آنرا بر عهده دارد، فراهم شود.
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت مترو تهران، وی با اشاره به اینکه خوشبختانه گروه های مختلفی جهت مشارکت در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند، اظهار نمود: همین طور شهرداری منطقه یک می تواند بوسیله توسعه مجتمع های ایستگاهی و تهاتر ملک و پروانه و نیز استفاده از ظرفیت های تبصره TOD برای تخصیص درآمدهای حاصل از شعاع ۳۰ کیلومتری ایستگاه های مترو، به توسعه شمالی خط ۳ کمک نماید.
منبع:

1399/07/06
13:22:54
5.0 / 5
1556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن