تملك و آزادسازی 90 درصد از املاك معارض پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار

تملك و آزادسازی 90 درصد از املاك معارض پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار

تاكسی مدرن: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تملك و آزادسازی نود درصد از املاك معارض پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار آگاهی داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی در جریان بازدید میدانی از روند پیشرفت فاز دوم پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار در حالی از حدود 12 سال پیش شروع شد که عملیات اجرایی آن با بیش از هزار ملک معارض مواجه بود. تابحال بیش از ۹۰ درصد این املاک خریداری شده و املاک باقی مانده که مربوط به مسیرهای کندروی شمالی است نیز تا سال آینده رفع خواهند شد.
وی با بیان آنکه کوشش برای تکمیل پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار در چهار فاز اجرایی تعریف شده است، افتتاح فاز نخست این پروژه بزرگراهی شامل حدفاصل بزرگراه آزادگان تا پل شهید مزینانی به طول دو کیلومتر در سال قبل را یاد شده قرار داد و تصریح کرد: فاز دوم پروژه شامل تندروهای بزرگراه حدفاصل پل شهید مزینانی تا بزرگراه امام رضا(ع) به طول چهار کیلومتر است که تا اوایل آبان ماه امسال افتتاح می شود. فاز سوم پروژه دو پل در انتهای شرقی بزرگراه را شامل می شود که تا اختتام امسال تحویل شهروندان خواهند شد. فاز چهارم نیز شامل مسیرهای کندروی شمالی و جنوبی پروژه می باشد که تکمیل آنها در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به سرانجام می رسد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، صبوری در تشریح عملکردهای ترافیکی پروژه راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار، اتصال بزرگراه های آزادگان و امام رضا(ع) توسط این پروژه بزرگراهی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: تمام کسانی که از شرق کشور قصد ورود به تهران را دارند و می خواهند به غرب یا جنوب کشور یا بالعکس ادامه مسیر دهند دیگر نیازی به ورود به داخل شهر ندارند و با بهره گیری از بزرگراه شهید نجفی رستگار قادر خواهند بود وارد بزرگراه آزادگان و امام رضا (ع) شوند؛ امری که کاهش ترافیک در میدان بسیج و بزرگراه افسریه را به دنبال خواهد داشت.
منبع:

1399/07/02
11:03:04
5.0 / 5
1598
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن